Запрошуємо педагогів на тренінг з впровадження курсу «Навички для успішної кар’єри» в закладах профтехосвіти

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства освіти і науки України запрошує педагогів зі всієї України на безкоштовне навчання щодо впровадження курсу «Навички для успішної кар’єри» для молоді в закладах профтехосвіти.

Онлайн-тренінг для викладачів та викладачок проходитиме з 27 вересня по 10 жовтня 2021 року і складатиметься з теоретичної та практичної частин. 27 та 30 вересня пройдуть 3-годинні лекції. Після цього учасники/ці мають виконати домашнє завдання та контрольне тестування.

Тренінг надасть необхідні інструменти для впровадження курсу «Навички для успішної кар’єри» в ЗПТО. Крім цього, для роботи в центрах кар’єри, а саме: методичні матеріали курсу, рекомендації та інтерактивні методи, які допоможуть розвивати  soft skills у молоді.

По закінченню навчання учасники/ці отримають сертифікати з підвищення кваліфікації.

Курс «Навички для успішної кар’єри» допоможе підготувати випускників та випускниць ЗПТО до професійного зростання та розвинути необхідні навички для започаткування власної справи.

Програма курсу для молоді складається з 30 занять та п’яти модулів:

  • «Моя успішна кар’єра в моїх руках»
  • «Я можу знайти роботу моєї мрії»
  • «Я вдало працевлаштовуюсь»
  • «Я зростаю професійно»
  • «Я знаю, як відкрити власну справу»

Переваги участі педагогів у тренінгу:

  • Навчально-методична розробка курсу «Навички для успішної кар’єри» допоможе педагогам розвинути необхідні компетенції у випускників/ць закладів профтехосвіти для розвитку власної кар’єри.
  • Після проходження навчання педагогу зможуть допомагати молоді будувати успішну кар’єру та розвивати важливі навички: критичне мислення, тайм-менеджмент, креативність, цифрову грамотность, підприємницькі навички, емоційний інтелект, вміння вести переговори, управляти проєктами тощо.

Реєстрація триває до 20 вересня (включно) за посиланням https://forms.gle/euzC9WYJuaDNqDSD9.

Кількість учасників тренінгу від одного закладу необмежена.

По закінченню навчання педагоги зможуть приєднатись до всеукраїнської спільноти закладів профтехосвіти, які впроваджують курс та сприяють розвитку молоді.

Комплексну програму з удосконалення кар’єрних навичок розробили Career Hub спільно з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства освіти і науки України.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: careerhub.in.ua

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади. 

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter, Instagram та Facebook.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X