Більше 100 хлопців і дівчат навчилися ставити кар’єрні цілі, які надихають

Онлайн-тренінг «Як ставити цілі, які надихають», який пройшов 15 січня на платформі Zoom, відвідали понад 100 молодих людей різного віку з 17 областей України.

Через велику кількість зацікавлених було вирішено зробити Facebook-трансляцію тренінгу, яку подивилось понад 700 людей.

Під час онлайн-тренінгу учасники та учасниці дізнались:

  1. як перетворювати бажання на цілі для особистого та кар’єрного розвитку
  2. де знаходити на цілі натхнення
  3. чому важливо планувати стратегічні цілі
  4. як створити модель персонального і кар’єрного розвитку на 2021 рік.

Спікером вебінару був Іван Омелян, засновник освітньої платформи «Gap Year» – спільноти, де прокачують soft skills та реформують власне життя, експерт, ментор з особистісного розвитку та розвитку спільнот, громадських організацій, коаліцій та проєктних команд.

«Цілі мають відповідати вашим цінностям, бо це ваш фундамент при прийнятті рішень. Цінність – це коли я усвідомлюю, що саме роблю з найбільшою енергією. Наприклад, якщо ви кажете, що чогось хочете і це ваша ціль, то усвідомте, яким цінностям відповідає ця ціль. Наші цілі є наслідками потреб, що виникають через наші усвідомлені цінності», – радить Іван Омелян. Щоб не загубитись у великій кількості пріоритетів, експерт порекомендував зосередитись на п’яти і зробити вправу з рукою. П’ять пальців – це наші 5 ключових цінностей, а долонька – це ми самі, основа, адже ми самі є цінністю. Наприклад, основні п’ять цінностей спікера – це син/родина, енергія, самореалізація/кар’єра, друзі, кохання.

Онлайн-тренінг «Як ставити цілі, які надихають» став другим вебінаром для молоді від Career Hub у межах програми «Мріємо та діємо». У 2020-2021 роках Career Hub проводить для молоді онлайн-тренінги на теми професійного самовизначення, особистого зростання та кар’єрного розвитку.

Організаторами заходу є Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Партнером є Міністерство молоді та спорту України. Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X