Тренінг з фінансової грамотності навчив молодь керувати власними коштами

Платформа Career Hub від Центру “Розвиток КСВ” і програма «Мріємо та діємо» організували тренінг для молоді «Як навчитись керувати власними фінансами» 13 травня на платформі Zoom. Учасники та учасниці онлайн-тренінгу дізналися, як правильно планувати свої витрати, щоб досягти фінансової стабільності. 

Участь у події взяли 70 людей з різних міст і сіл України: Баранівка, Бахмач, Бердичів, Бровори, Варламовка, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ізмаїд, Кам’янське, Київ, Кремечук, Кривий Ріг,  Лисичянськ, Луцьк, Львів(4), Маріуполь, Мартинівка, Одеса(3), Первомайськ, Полтава, Рівне, Березівка, Сахновщина, Сєвєродонецьк, Синівка, Слов’янськ, Софіївська борщагівка, Суми, Тарасівка, Ужгород, Харків, Черкаси, Черніввці та Шостаківка.

Своїм досвідом із молоддю ділився  Олександр Галанін, бізнес-тренер, спеціаліст з фінансової терапії, консультант Міжнародного центру психології та здорового мислення Positum Systems.

5 кроків до достатку 

Крок 1. Фіксувати усі свої витрати та визначити, скільки ви витрачає грошей на свої потреби. 

Крок 2. Фіксувати усі свої доходи та визначити, скільки коштує ваш час. 

Крок 3. Сформувати план фінансового захисту – це така собі подушка фінансової безпеки. Розрахуйте, скільки витрачаєте впродовж 6-12 місяців і зберіть цю суму, яка буде для вас підстраховкою на непередбачувані життєві ситуації.

Крок 4. Сформуйте свої накопичення. З кожного заробітку відкладайте частину на те, що запланували (подорож, покупка, відпочинок та інше).

Крок 5. Знайдіть додаткове джерело доходу. 

Тренінг організували платформа кар’єрного розвитку Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Партнером є Міністерство молоді та спорту України. Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Нагадаємо, що вже відкрита реєстрація на онлайн-практикум для молоді «Як написати резюме та успішно пройти співбесіду», який пройде 29 квітня.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X