Триденний хакатон Future of Work для молоді у Долині: «вдихнути життя» в ідею і стати амбасадором свого міста 

27-29 січня відбувся онлайн-хакатон Future of Work “Твоє професійне майбутнє в Долині”, організований платформою Career Hub  та Центром «Розвиток КСВ», на якому молодь розробила авторські проєкти для розвитку своєї громади і професійного майбутнього у ній. 

Це були три насичені дні з крутими майстер-класами про тенденції майбутнього роботи та навичок ефективної презентації, проєктного менеджменту, чек-пойнти з менторами/ками, сесії дизайн-мислення, заряд позитивної енергії, цікаві кейси кар’єрного розвитку молоді, безліч питань і одночасно велика кількість інноваційних  практичних рішень.

“Хочу подякувати всім командам за участь, а менторам за те, що емоційно включались в ідеї молоді і хвилювались за кожну команду. Хочу сказати, що ви реально круті. Ви прагнете набагато більшого! Усі ваші проєкти достойні того, аби втілити їх у життя. Ми хочемо, аби ваші проєкти були сталими, а ми, зі своєї сторони, могли їх надалі впроваджувати в інших громадах”,Тарас Деркач, керівник Career Hub Центру “Розвиток КСВ” 

Онлайн-хакатон 2022 у Долині  це 24 учасники/ці  віком від 13 до 18 років і 5 неймовірних команд з Долинської територіальної громади, які  презентувати свої запальні проєкти, пов’язані з актуальними професіями Долини, можливостями стажування, працевлаштування та самореалізації себе в рідному місті.

Команда-переможець “Вітамін С” розробила проєкт “ProfessiON  — стереотипи off, ліхтарик on, щоб освітити шлях до професії”. Це дводенний Форум в Долині, якому передує поширення Taplink з інтерактивним списком актуальних професій, чек-листом для вступу в університет, контактами на можливих роботодавців та соцмережі. Продовженням є практичний форум з виступами про актуальні професії майбутнього в Долині та додатковою другою частиною з можливостями працевлаштування, стажування та інтерактивними завданнями “тут і зараз”. В майбутньому команда планує зібрати амбасадорів свого проєкту та обмінюватись досвідом з іншими громадами і поширювати інтерактивні ресурси. 

Саме цей проєкт буде реалізовано в Долині за менторської та фінансової підтримки  Career Hub і Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності». Інші учасники/ці отримають цінні  подарунки від організаторів та партнерів: Долинської міської ради та Молодіжної Ради Долини.

Єва Березовська, менеджерка з партнерств програми “Мріємо та діємо” організації IREX в Україні, також поділилася враженнями щодо виступів долинчан: “Дуже натхненно , дуже приємно бачити молодь, якій небайдуже, молодь, яка справді хоче і прагне на практиці вирішувати проблеми і робити життя свого міста, свого середовища кращим. Дякую за вашу небайдужість, за щирість. Насправді, переможці на Хакатоні – всі, кожен і кожна з вас, адже поки ви дбаєте про свою громаду, це і є перемога!”

Спікерами та менторами-натхненниками хакатону Future of Work були Олександра Гондюл, координаторка напряму Future of Work в Career Hub, експертній платформі Центру «Розвиток КСВ», Тетяна Касьян, проєктна менеджерка ГО “Точка опори ЮА”, консультантка з питань гендерної рівності та різноманіття, авторка книжки “Про що мовчать” та укладачка Довідника безбар’єрності, Анастасія Туманова, керівниця дизайн відділу у компанії LaSoft, коуч інноваційних команд, Ігор Наконечний, засновник HappyPro Academy, керівник програми Управління ІТ Продажами” у Львівському ІТ Степ Університеті, співзасновник кількох технічних стартапів, Олег Малець, керівник мережі молодіжних просторів ТВОРИ.

Серед гостей і менторів на заході також були присутні: Най Володимир, провідний спеціаліст відділу молоді та спорту Долинської міської ради, координатор Молодіжної Ради Долини, місцевий координатор ініціативної групи по програмі “Мріємо та діємо”, Смолій Володимир, депутат Долинської міської ради, фахівець проєктної діяльності Долинської міської ради (керівник багатьох Всеукраїнських та міжнародних програм), спеціаліст напрямку “економічний консалтинг”, Димид Святослав, Директор Молодіжного центру “Хижка”, Проців Катерина, провідна спеціалістка відділу міжнародних зв’язків та проєктної діяльності Долинської міської ради.

Володимир Смолій, депутат Долинської міської ради, фахівець проектної діяльності Долинської міської ради зазначив, що абсолютно всі проєкти, які були розроблені учасниками в рамках хакатону реально реалізувати і що міська рада готова цьому сприяти. 

Хакатон Future of Work організовують Career Hub і Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» в межах програми Мріємо та діємо. Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. 

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

 

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X