Технології як цінність та секрет успіху: Нова пошта

22 липня відбулося відкриття національної інтерактивної виставки Future of work. Мета — допомогти молоді знайти роботу, що подобається, відповідати вимогам майбутнього ринку праці, дати поради державі з підготовки молодих людей, та підказати роботодавцям, що найбільше цінує молодь, аби створити сильний бренд та приваблювати найкращі кадри. 

Бізнес-партнером першої національної виставки про роботу майбутнього Future of work є Нова пошта. Компанія є лідером логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожному клієнту – до відділення, поштомату, за адресою – і дозволяє тисячам підприємців створювати та розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує понад 8500 відділень по всій Україні, а кількість відправлень лише за 2020 рік перевищила 318 млн.

Олексій Тараненко, директор з розвитку Нова пошта: «Технології — одна з цінностей компанії. Саме вони дають нам змогу піднімати ланку стандарту швидкості та якості логістичного ринку. Секрет нашого успіху в тому, що ми постійно інвестуємо в найкращі логістичні рішення».

Виставка «Future of Work» триватиме до 1 серпня. Тож чекаємо на вас у центрі «Арт-Братислава» (м. Київ, вул. Олександра Архипенка, 5), аби зробити крок до освоєння професії майбутнього.

Виставка безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: http://future.careerhub.in.ua/.

__________

Виставку Future of Work організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується  IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.
Національні партнери: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України.

Бізнес-партнери: OLX Україна, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Альфа-Банк, Nestlé, ELEKS, Нова пошта.

Партнери: Isobar Ukraine, TUMO Kyiv, УТОГ, УТОГ Сервіс, Державна служба зайнятості, Live-sound, ІТ.Integrator, Жіночий консорціум України, Патрульна поліція, Уроки Медитації, Дім Роботів, UniExo, UReport Ukraine, Inventor, CamTouch, Інноваційні Освітні Рішення.

Медіапартнери: Na chasi, Mind.ua, INSCIENCE, CreativityUA, Соцпортал.

Інфопартнери: Або – Агенція медійного росту, America House Kyiv, AIESEC in Kyiv, Твій простір можливостей, БУР, Українська асоціація студентів, Українська асоціація молодіжних рад, Студентська рада КПІ.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X