У Херсоні стартувала програма розвитку навичок для молоді «Skills Lab: успішна кар’єра та власна справа»

Херсон, 31 жовтня 2018 року – Центр «Розвиток КСВ» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України відкрили четверту програму безкоштовних майстер-класів #SkillsLab з розвитку сучасних навичок для молоді у двох напрямах: успішна кар’єра та власна справа.

Учасників та учасниць програм привітали організатори та партнери, а також місцеві компанії-підписанти Пакту заради молоді: «Як UNFPA ми працюємо для покращення життя молоді у більш ніж 150 країнах світу. І майже в кожній країні ми бачимо схожу ситуацію: зріс темп життя, старі підходи втрачають актуальність і те, чому навчають у школі, часто має мало відношення до того, що справді важливо для самореалізації. Програма, яку ми пропонуємо сьогодні, спрямована на те, щоб молоді дівчата та хлопці отримати сучасні soft skills, які допоможуть їм стати успішними у професійному житті» – зазначила Наталія Кошовська, радниця з програмних питань Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).

Від місцевих партнерів, які долучилися до проекту з вітальним словом виступили Наталія Португальська, заступниця директора Херсонського обласного центру зайнятості та Наталія Ярова, начальниця відділу молоді Управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

У рамках відкриття програми у Херсоні Анна Аранжій, менеджерка молодіжних проектів Career Hub Центру «Розвиток КСВ», презентувала ініціативу «Пакт заради молоді-2020», її можливості, а також організаційні питання проведення #Skills Lab у Херсоні: «Програма побудована так, щоб молодь у вільний від роботи чи навчання час займалася з тренерами та зустрічалася з компаніями протягом двох наступних місяців. Наразі підтвердили участь компанії Lifecell, Syngenta, АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «Ощадбанк».

Учасники/ці познайомилися з кураторами програм у Херсоні, які в подальшому будуть здійснювати комунікацію та координацію роботи в групі:

  • Віталій Белобров, голова Правління Бізнес-асоціації «Ми – Херсонці» та координатор у програмі «Skills Lab: власна справа»;
  • Оксана Сахно, менеджерка з молодіжних програм у Фонді громади міста Херсон «Захист», яка координуватиме «Skills Lab: успішна кар’єра».

З мотиваційною промовою для учасників виступили: співвласник мережі «Кібернетики» Сергій Потьомкін, радник «Приват Банк» та радник Міністра інфраструктури України Юрій Гусєв, а також представниця Херсонського відділення АТ «Ощадбанк» Ольга Ботвінова. Вони поділився своїми успіхами, помилками  та висновками щодо старту бізнесу або розвитку кар’єри.

З питань проекту звертайтесь до координатора програми Анни Аранжій, Центр «Розвиток КСВ», 044 292 0248, aa@csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді.

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар`єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат. Серед основних досягнень Центру – щорічний Конкурс кейсів з Цілей сталого розвитку, Пакт заради молоді, Карта професій й спільнота Кар’єра мрії, щорічний Форум «Бізнес і університети», проект ДівчатаSTEM тощо. В рамках своєї діяльності Центр співпрацює з Міністерствами, міжнародними організаціями, компаніями.  

Детальніше: www.csr-ukraine.org та www.facebook.com/CSRUkraine

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X