У Кременчуці відбувся запуск програм розвитку навичок «Skills Lab: успішна кар’єра та власна справа»

Кременчук, 27 вересня 2018 року – Центр «Розвиток КСВ» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України відкрили в Кременчуці програму безкоштовних тренінгів «Skills Lab» у двох напрямах: успішна кар’єра та власна справа.

Проект підтримали місцеві партнери: Управління з питань молоді та спорту ВК Кременчуцької міської ради, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та Молодіжний парламент Кременчука.

Учасників програм привітали організатори та партнери, а також представники компаній-підписантів Пакту заради молоді: «Пріоритетне завдання міста – це всебічна підтримка молоді. І в цьому напрямку ми вже багато років співпрацюємо з Фондом ООН у галузі народонаселення. В рамках нашої співпраці в Кременчуці вперше відбувся регіональний форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці» і сьогодні ми раді стартувати практичні безкоштовні курси для молоді з розвитку навичок» – поділився Руслан Проценко, Заступник міського голови Кременчука.

Учасників також привітала Анна Саксагон, спеціалістка по роботі з партнерами UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення: «Як UNFPA ми працюємо для покращення життя молоді у більш ніж 150 країнах світу. І майже в кожній країні ми бачимо схожу ситуацію – виріс темп життя, старі підходи втрачають актуальність і те, чому навчають у школі, часто має мало відношення до того, що справді важливо для реалізації в житті. Курс, який ми пропонуємо сьогодні, спрямований на те, щоб допомогти активній молоді Кременчука отримати сучасні знання та навички, які допоможуть їм стати успішними у професійному житті».

Світлана Пищита, Голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій також звернулася до молоді: «Сьогодні ми даємо вам ті інструменти, яким не навчають в університетах. Це практичні навички та досвід успішних підприємців та топ-менеджерів. Ваше завдання – взяти максимум для себе і втілити свої ідеї в життя»

Про ініціативу Пакту заради молоді-2020 та її програми для молоді розповів Тарас Деркач, координатор Career Hub Центру «Розвиток КСВ»: «На сьогодні Пакт підписали уже 106 компаній, а в рамках ініціативи реалізовано 10 форумів, 20 зустрічей з роботодавцями та видано ряд практичних публікацій для молоді, які вже можна знайти на сайті careerhub.in.ua. Наша нова програма Skills Lab – це ініціатива з розвитку сучасних навичок для успішного працевлаштування молоді та розвитку підприємництва, в першу чергу для студентів професійно технічних закладів та ВНЗ».

Для учасників куратор програми у Кременчуці Юлія Суперека розповіла про деталі роботи тренінгових програм та обговорила побажання молоді щодо залучення місцевих компаній та підприємців.

З мотиваційною промовою для учасників виступив молодий підприємець Олександр Коваль. Він поділився своєю історією та висновками щодо старту бізнесу. А учасники написали «листи в майбутнє», де описали власні очікування та побажання собі, які вони зможуть прочитати в кінці програми. Перші заняття відбудуться 2 та 6 жовтня. Організатори запрошують компанії до участі в тренінгах в якості спікерів та менторів.

З питань проекту звертайтесь до координатора програми Анни Аранжій, Центр «Розвиток КСВ», 044 292 0248, aa@csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді.

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар`єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат. Серед основних досягнень Центру – щорічний Конкурс кейсів з Цілей сталого розвитку, Пакт заради молоді, Карта професій й спільнота Кар’єра мрії, щорічний Форум «Бізнес і університети», проект ДівчатаSTEM тощо. В рамках своєї діяльності Центр співпрацює з Міністерствами, міжнародними організаціями, компаніями.  

Детальніше: www.csr-ukraine.org та www.facebook.com/CSRUkraine

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X