У Львові стартувала програма розвитку навичок «Skills Lab: успішна кар’єра та власна справа»

Львів, 25 вересня 2018 року- Центр «Розвиток КСВ», UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України відкрили  програму Skills Lab у двох напрямах: успішна кар’єра та власна справа. Skills Lab -це ініціатива з розвитку сучасних навичок для молоді для успішної професійної самореалізації та самозайнятості.

Проект підтримали місцеві партнери: Львівська ОДА та Львівський обласний молодіжний центр.

У сесійній залі Львівської обласної ради зустрілися організатори, партнери, учасники двох навчальних груп та компанії-підписанти Пакту заради молоді. Також до ініціативи долучилося адвокатське об’єднання «Бачинський, Коломієць та партнери», керуючий партнер якої урочисто підписав Пакт.

Учасників привітала Наталя Мартиненко, відділ молодіжних програм UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення: «Проведені дослідження серед молоді до 29 років показують, що половина опитаних прагнуть виїхати закордон в пошуках кращого життя. Фонд ООН у галузі народонаселення докладає максимум зусиль, щоб молодь могла реалізували свій потенціал в Україні. Саме ми, молоді люди, які зібралися тут, можемо змінити цю ситуацію».

Олег Синютка, голова Львівської ОДА запросив молодь на стажування з подальшим працевлаштуванням: «Приходьте на прийом до голови ОДА завтра зранку та подавайте свої заявки на стажування до облдержадміністрації». Окрім того він зазначив про важливість проекту та взаємодії місцевих компаній у цьому напрямку: «Перш за все я хочу, щоб українська молодь реалізовувала себе в Україні».

З мотиваційною промовою виступив 30-річний підприємець, керуючий партнер адвокатського об’єднання  «Бачинський, Коломієць та партнери» Тарас Бачинський. Він поділився лайфхаками із започаткування власного бізнесу без матеріальних ресурсів, а також переваги роботи  у «найм» та на «себе».

Історією успішного стажування та продовження роботи у компанії  KredoBank – Absolvent поділився Тарас Гуменюк. Понад рік тому Тарас пішов на стажування до відділення банку і залишився там будувати кар’єру.

 

Анна Аранжій – із Центру «Розвиток КСВ», які організовують курс у Львові – познайомила учасників з програмою, розкладом та іншими організаційними питаннями. Перші заняття пройдуть 27 та 29 вересня на базі Львівського обласного молодіжного центру. Програма побудована так, щоб молодь у вільний від роботи чи навчання час займалася з тренерами та зустрічалася з компаніями протягом двох наступних місяців.

Окрім цього, для молоді будуть проводити майстер-класи місцеві та національні компанії: Nestle, Lifecell, EY, Syngenta, KredoBank, АТ «Ощадбанк», «Бачинський, Коломієць та партнери».

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла наповну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у своїй громаді.

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Пріоритети Центру: розвиток КСВ, кар`єрних навичок серед молоді, STEM освіти і популяризація науки і технологій серед дівчат. Серед основних досягнень Центру – щорічний Конкурс кейсів з Цілей сталого розвитку, Пакт заради молоді, Карта професій й спільнота Кар’єра мрії, щорічний Форум «Бізнес і університети», проект ДівчатаSTEM тощо. В рамках своєї діяльності Центр співпрацює з Міністерствами, міжнародними організаціями, компаніями.  

Детальніше: www.csr-ukraine.org та www.facebook.com/CSRUkraine

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X