У Львові відбулась четверта регіональна конференція проекту «Моя кар’єра в Україні». Спікери поділились досвідом з підлітками

19 квітня, Львів. Центр «Розвиток КСВ» та CareerHub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку провели зустріч з 50 фіналістами першого етапу конкурсу есе для десятикласників «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Конкурс проходить в рамках проекту «Моя кар’єра в Україні».Інформаційні партнери – журнал «Однокласник» та портал «ZNOUA».

Регіональна зустріч відбулась у стінах «FiLab», де зібрались переможці першого етапу зі Львівської, Волинської, Тернопільської, Чернівецької, Рівненської, Івано-Франківської, Закарпатської та Хмельницької областей. Розпочали захід вітальними словами організатори проекту Тетяна Козловська, координатора цьогорічного проекту, Центр «Розвиток КСВ», та Тетяна Колесник, керівник сектору КСВ «ПУМБ».

Підлітки обрали найрізноманітніші професії. Від традиційних — лікар, вчитель, психолог, журналіст, до тих, які тільки набирають популярність — поліцейський для тварин та експерт з кібербезпеки.

Під час дискусії «Лайфхаки від топів: як побудувати успішну кар’єру» учасники отримали поради від гостей.

Андрій Бордіян, керівник РЦ «ПУМБ» у м. Львів: «Обирайте ваш життєвий шлях, а не професію. Професію ви завжди можете змінити, а життєвий шлях — ні. Сьогодні обов’язковою складовою успіху є постійний розвиток, адже вчорашні ваші навички можуть стати завтра непотрібними. При виборі роботодавця звертайте увагу на його вклад у розвиток співробітників. Відповідальна компанія інвестує у навчання своєї команди. Мотивуйте себе, ставте чіткі цілі. Творіть з любов’ю до роботи і людей, тоді у вас відкриються колосальні можливостів Україні!».

Андрій Білий, HR-спеціаліст IT-компанії Perfectial: «Навички, які зроблять вас успішними — ініціативність, адаптивність та вміння навчатись. Будьте ініціативними, ви можете помилитись, проте це буде вашим безцінним досвідом. У нашому світі, який постійно змінюється, важливо вміти адаптуватись до цих змін. Ви говорите про себе більше, ніж ваш диплом. Не забувайте про можливості, які існують поза стінами школи чи університету, вони можуть стати найвагомішими пунктами у вашому резюме. Знаєте, як працює атомна електростанція? Правильно, бере і працює. Будьте як атомна електростанція».

Валерія Печеник, журналістка агенції Дивись.info, Радіо Свобода, Громадського радіо, Радіо НВ: «Головне в будь-якій професії — розуміти, що вам це необхідно, а особливо це стосується журналістики. Журналістика — не робота, це філософія життя. Розпочинайте свою журналістську діяльність ще на першому курсі, тоді ви зможете отримати необхідний досвід вчасно. Пам’ятайте, ви можете бути в Україні та працювати на іноземні видання, отримуючи неоціненний досвід. Тому залишайтесь у своїй країні та доводьте, що українські журналісти  найкращі!».

Андрій Павлів, директор конференц-бюро м.Львів: «Я вдячний CSR Ukrаine, Центру «Розвиток КСВ» та банку ПУМБ за те, що організовують проект «Моя кар’єра в Україні», який допомагає молоді свідомо обирати свій кар’єрний шлях, об’єднуватись зі своїми однодумцями та залишатись працювати в Україні. У нашого покоління не було таких можливостей. Доки ви навчаєтесь, долучайтесь до всього, що вас цікавить, тоді ви зможете знайти справу свого життя. Вивчайте іноземні мови, будьте ініціативні та експериментуйте і ви досягнете успіху в житті та кар’єрі».

Попереду — зустріч в Одесі, яка і завершить серію регіональних конференцій. 30 травня 2019 року-відбудеться Всеукраїнська конференції з планування кар’єри у м. Києві, що стане для переможців Днем здійснення мрії про кар’єру, а 31 травня переможці отримають унікальну можливість провести день зі своїм кумиром у обраній професії!

Фотозвіт конференції.

Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні з відповідального ведення бізнесу та розвитку корпоративної соціальної відповідальності в Україні. Пріоритети Центру «Розвиток КСВ» – КСВ в конфліктнічаси, бізнес і університети, соціальнавідповідальністьдержавнихорганіввлади і державнихкомпаній. Детальніше: (044) 292 02 48, www.csr-ukraine.org

CareerHub – експертна платформа Центру “Розвиток КСВ” з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Середосновнихнапрямівдіяльності: створеннябуклетів та уроків про кар’єру для школярів, Український пакт заради молоді-2020 та надихаючіпроекти дляшколярів на тему плануваннякар’єри. Детальніше: www.careerhub.in.ua

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільшихбанківУкраїни за ключовимифінансовимипоказниками. Детальніше: www.pumb.ua

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X