У Львові відбувся форум щодо співпраці бізнесу та молоді

Львів, 8 червня – відбувся Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» в рамках ініціативи “УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020″*, який має на меті посилити діалог між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни. Форум об’єднав львівську молодь та представників провідних компаній України. Організатори: Центр «Розвиток КСВ», Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення. Інформаційні партнери: Львівська ОДА та Львівська торгово-промислова палата.

Перед учасниками виступили поважні гості. Голова правління Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна привітала учасників та наголосила на важливості активної позиції в житті та побудові кар’єри.

Державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов привітав нових підписантів Пакту заради молоді та розповів як починав свою кар’єру студентом одного з львівських університетів.

Спеціалістка з партнерських відносин Фонду ООН у галузі народонаселення Анна Саксагон розповіла про пріоритети Агенції в Україні та плани активностей для молоді Львова у 2018 році.

Також до вітання учасників приєднався заступник Львівського міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, від наголосив, що головним пріоритетом для міста є інвестиція в розвиток молодих людей.

Для учасників відбулися презентації від місцевих та національних роботодавців, серед яких Холдинг емоцій «!FEST», OctoVia Group, Lifecell, Nestle, Kredobank, Coca‑Cola HBC Ukraine & Moldova, Ukrsibbank BNP Paribas Group та Мережа експрес-маркетів “Сім23” та інші.

Молодь взяла участь у дискусії «Національний план дій щодо зайнятості молоді: думка Львова», де розробила рекомендації щодо вирішення проблем зайнятості в регіоні.

Цікавою можливістю для учасників стали майстер-класи на теми працевлаштування (Lifecell), фінансової грамотності (Kredobank), ефективної комунікації (Coca‑Cola HBC) та взаємодії у міжкультурному середовищі (Nestle).

В рамках Форуму відбувся семінар для місцевих роботодавців, де було презентовано посібник «Бренд роботодавця: практичне керівництво для компаній з працевлаштування та здоров’я молоді», виданий за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення. Під час сесії  компанії обговорили труднощі та цікаві кейси по роботі з молоддю та навчальними закладами.

Тарас Деркач, координатор Career Hub Центру «Розвиток КСВ» презентував конкурс для молоді #CareerChallenge та провів дискусію «WOW-ідеї для кар’єрного розвитку молоді». Відтепер молоді люди, які поширюватимуть ідеї Форуму, зможуть отримати визнання та цінні призи від Пакту заради молоді.

Молодь поділилась враженнями від Форуму, зазначивши, що захід допоміг набути потрібних навичок, дізнатися про можливості та вимоги роботодавців до молодих спеціалістів, а, завдяки дискусіям та презентаціям намітив конкретні можливості для початку кар’єри.

Захід у Львові став першим у 2018 році із серії регіональних форумів «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», що до кінця року пройде у Маріуполі, Вінниці, Чернігові та Херсоні. А вже у грудні планується всеукраїнська підсумкова конференція «CAREER TALKS 2018» у Києві.

Деталі щодо Форуму: Тарас Деркач, Центр «Розвиток КСВ», td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48, (093) 440 50 28

________________

*Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X