Unistudy Talks: досвід участі в United People Global Sustainability Leadership Program 2021

Як стати частиною міжнародної спільноти? Дізнайся від учасниць United People Global Sustainability Leadership Program 2021!

UPG — це міжнародна організація, яка формує спільноту активних громадян у різних куточках світу. Його мета – надати учасникам/цям всі необхідні інструменти для успішної реалізації власних проєктів.

Спікерки:

Богдана Капіца (Україна) – випускниця UPG Sustainability Leadership Program, бакалавриня журналістики НаУ «Острозька академія», випускниця Української академії лідерства, волонтерка European Solidarity Service (2018 р.)

Оксана Теленко (Італія) – випускниця UPG Sustainability Leadership Program , студентка магістратури Право та Сталий розвиток в UNIMI (Національний університет в Мілані), членкиня студентської організацій в Мілані “Diciassette”, амбасадорка від “AIESEC”, фіналістка проекту «EU Study Days in Ukraine», 2020.

Упродовж 9 тижнів Богдана та Оксана проходили онлайн-навчання від UPG, взаємодяли з людьми з різних країн світу. Програма допомогла об’єднати ініціативи дівчат, і тепер вони разом працюють над власним проєктом “Освіта без кордонів”.

На онлайн-зустрічі ти дізнаєшся :

  • Чим займається міжнародна організація United People Global?
  • Про досвід участі дівчат в проєкті організації UPG Sustainability Leadership, про знання та навички, взаємодію з активною молоддю з понад 150 країн
  • Поради при відборі на програму UPG Sustainability Leadership
  • Інші прості шляхи, щоб стати частиною United People Global

Коли: середа, 2 червня о 19:00

Де: онлайн

Для кого:

  • Активна молодь, віком 18-35 років, мінімальний рівень англійської B1
  • Представники ГО, усіх, хто впроваджує локальні ініціативи, цікавиться чи працює з Цілями сталого розвитку або просто прагне зробити світ кращим

Подія безкоштовна за умови реєстрації: http://bit.ly/unitalks1

Більше про програму UPG Sustainability Leadership 

Більше про United People Global.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X