В рамках агрокемпу “Патріот” на Кіровоградщині підписали Пакт заради молоді

Основою ефективного та якісного забезпечення організацій і підприємств кадрами необхідних професій і кваліфікацій є профорієнтаційна робота.

В сучасних умовах агро-кемп «Патріот» є важливим джерелом поповнення трудових ресурсів сільського господарства. Учасники табору отримують інформацію про потребу виробництв в кадрах тих чи інших агропромислових професій, реальні можливості працевлаштування або продовження навчання, специфіку сільськогосподарських професій, а також мають змогу правильно оцінити свої нахили та здібності.

З метою формування в учнів загальні поняття про навички – 2030. Знайомства з професіями та підприємствами сільськогосподарського сектору. В Кіровоградській області в Олександрійському районі з 15.06. по 21.06 2018 року реалізовано Агро-кемп «Патріот», профорієнтаційний табір у сільськогосподарській сфері.

Проект реалізовано завдяки взаємодії групи компаній УкрАгроКом із молоддю та освітнім сектором. Під час табору молодь поспілкувалася з представниками бізнесу, фахівцями аграрних професій, відвідали підприємства Кіровоградщини.

Клячовим моментом було під час урочистого завершення табірної зміни підписання Пакту заради молоді – 2020 Кузьменком Віктором Івановичем, виконавчим директором ПАТ «Шарівське», яке входить до групи компаній УкрАгроКом. Таким чином офіційно налагоджене співробітництво між бізнесом та молоддю з метою якісної освіти та працевлаштування молоді.

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X