«Важливий внесок кожного»: що розповідали та радили підліткам на кар’єрній зустрічі зі сфери медіа  

13 травня школярі та школярки з усієї України зустрілись із представниками та представницями медійної індустрії. Четверта кар’єрна зустріч відбулася в межах національного проєкту “Моя кар’єра в Україні”, який організовує Центр «Розвиток КСВ» спільно з Career Hub та банком ПУМБ.

З підлітками зустрілись головна редакторка журналу, журналіст, директорка з комунікацій, телеведуча та акторка.

«Ми хочемо допомогти молоді розвинути нові навички та побудувати майбутню кар’єру. Наша мета – не просто розповісти про професію, але й познайомити із успішними людьми, які поділяться досвідом власного кар’єрного шляху», – Тарас Деркач, керівник платформи Career Hub.

«Якщо ви плануєте пов’язати своє життя з медіа, то маєте зрозуміти, що це велика відповідальність. Як журналіст чи піар-менеджер ви будете говорити від імені свого видавництва чи компанії. Ви формуватимете репутацію вашої організації», – Тетяна Колесник, КСВ-менеджерка банку ПУМБ.

113 учасників та учасниць приєдналися до кар’єрної зустрічі зі сфери медіа. Медійники/ці ділилися з ними своїм досвідом, порадами та пояснили, чому сфера медіа – це не лайки та репости, а серйозна праця над собою.

«Телебачення – це робота великої команди, де внесок кожного – важливий», –  Анна Панова, телеведуча новин «Сьогодні» на телеканалі «Україна».

«Якщо ви не знаєте, ким стати – піарником чи працювати у ЗМІ, то зараз з’явилась нова професія – brand journalist. Це людина, яка створює історії, розказує про той бренд, на який вона працює», – Жанна Дуфіна, директорка з комунікацій громадської спілки «Освіторія».

«Для особливих ролей у кіно іноді треба навчитися їздити верхи, чи кататися на роликах. Постійно освоювати щось нове і не зупинятися!», – Ольга Ларіна, режисерка та акторка театру та кіно.

Підлітки дізнались, як розвивати власні таланти, вчитись на своїх помилках та чому потрібно бути гнучким і завжди відстоювати свої ідеї.

Нагадаємо, після серії кар’єрних зустрічей відбудеться фінальна конференція. Лише 30 найактивніших підлітків зустрінуться у Києві зі своїми кумирами – керівниками та керівницями підприємств, міжнародних організацій, державних органів влади, а також виграють корисні подарунки від організаторів!

Нещодавно пройшли кар’єрні зустрічі з медичної, креативної та сфери послуг.

***

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: www.careerhub.in.ua

ПУМБ (Перший Український Міжнародний Банк) – це великий і надійний приватний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їхні очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення. ПУМБ входить в десятку найбільших банків України за ключовими фінансовими показниками. Детальніше: www.pumb.ua

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X