Вчительська спільнота з усієї України долучилася до проведення Національного уроку “Моє майбутнє в Україні”

24 грудня 2019 року Центр “Розвиток КСВ” спільно з Міністерством освіти і науки України та Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) організували урок в рамках проєкту “Моя кар’єра в Україні”. Це Національний урок, що має на меті допомогти учням 9-11 класів сформувати уявлення про майбутню професію та зробити перший крок до неї.

До проведення уроку 567 шкіл подали свої заявки та провели заняття у своїх навчальних закладах. На уроці учні та учениці шукали відповіді на питання про свої здібності та можливості, і спільно з вчителями/ками визначали чим би хотіли займатися у майбутньому. Молодь дізнавалася про актуальні професії, та як вони зміняться протягом наступних років. Окрім того, молодь познайомилася із проєктом “Моя кар’єра в Україні” для десятикласників, що цьогоріч пройде в 6 містах та охопить понад тисячу школярів та школярок.

“Ми провели національний урок «Моє майбутнє в Україні» для 9-10 класів. Із анкет учнів ми дізналися, що урок їм сподобався, був цікавим, дозволив краще обдумати вибір майбутньої професії та вирішити, на чому треба зосередитися, щоб краще підготуватися до неї. Учні дізналися про актуальність певних професій зараз та замислилися щодо їх необхідності у майбутньому саме в Україні. Дякуємо усім, хто надав можливість для такої сучасної розмови з нашими дітьми”, – поділилася враженнями Оксана Петренко, вчителька Южноукраїнської гімназії №1. 

Школи, які не змогли долучитися до проведення уроку 24 грудня, зобов’язалися реалізувати заняття протягом січня 2020 року.

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X