Відбувся челендж-марафон Career Hub “Заряджай кар’єру”: як за 10 днів молодь запланувала 2023 рік

Центр “Розвиток КСВ” та спільнота молоді Career Hub в межах програми USAID “Мріємо та діємо” провели 10 денний челендж-марафон  “Заряджай кар’єру”, який мав на меті допомогти молоді вийти зі стану апатії та створити кар’єрний план розвитку, що надихатиме весь наступний рік. Марафон проходив з 12 по 21 грудня через платформу Телеграм-боту Career Hub Bot. 

Партнер: Міністерство молоді та спорту України.

Загалом на челендж-марафон зареєструвалося більше 200 учасників з 22 регіонів України та з 5 країн світу, з них активну участь взяли 95, що виконали 500+ у загальному. Фіналістами стали 45 учасників, 9 з яких були відзанчені призами від організаторів: потужні павербаники, планери “Заряджай успішну кар’єру”, а також трьома сертифікатами на консультацію від Альони Федько  (https://www.instagram.com/alyona.fedko), кар’єрної консультантки спільноти Career Hub та експертки з профорієнтації.

Челендж-марафон складався з 5 простих кроків, але із зовсім непростих рішень та завдань, адже молодь бувально складала повноцінну кар’єрну стратегію, за якою має діяти у переможному новому році! 

Які це були кроки: перший – “Надихайся”, де всі визначали власні досягнення цього цього року та шукали джерела натхнення у роботі, другий – “Сформуй ціль”, де всі формували ту саму кар’єрну ціль за технікою SMART, третій – “Оціни себе”, де всі оцінювали свої сильні і слабкі сторони, аби було простіше ставити досяжні цілі, четвертий – “Оціни середовище”, де аналізувались всі можливі зовнішні фактори та загрози, які можуть заважати на шляху до власної кар’єрної мрії, п’ятий – “Склади план”, де нарешті формувався вже конкретний покроковий кар’єрний план на 2023. 

Перед ключовим етапом марафону – складання кар’єрного плану,  було проведено зустріч спільноти челендж-марафону, на якій керівник платформи Career Hub Тарас Деркач та запрошена кар’єрна консультантка Альона Федько провели детальну навігацію по крокам марафону і розповіли про планування в часи невизначеності.

“Я сам вже 10 років планую життя і та ставлю собі цілі на рік. Ми створили цей челедж-марафон, тому що розуміємо, наскільки молоді України зараз важливо залишатися ефективними, забезпечувати себе фінансово, інвестувати у свій розвиток та ставити амбітні цілі. Основний меседж, з яким ми точно згодні і який доносимо молоді кожного дня як Сareer Hub –  використовуй кризу як можливість”,Тарас Деркач, керівник платформи Сareer Hub ГО Центр “Розвиток КСВ

По завершенню марафону, 22 грудня, аби яскраво підбити підсумки, організатори провели фінальну зустріч онлайн і зібрали всіх фіналістів, які старанно виконали всі кроки марафону і проживали всі ці моменти зі спільнотою Career Hub. 

 

Відгуки  учасників:

“Я люблю планувати, але не мала досвіду саме кар’єрного планування. Я спробувала це на челендж-марафоні і мені дуже зайшло! Знаю на 100%, що SMART-ціль я прописала ідеально, вона виглядає реальною та досяжною, тож впевнена, що тепер мій 2023 рік буде успішним”, учасниця Тетяна

“Насправді ставити правильні питання собі стосовно майбутнього та кар’єри, особистого життя  – це для мене, мабуть, найскладніше. По-перше, якось ніколи не знаходиш на це часу, а тут тобі ставлять конкретні питання і якби “ведуть за руку”, що тобі залишається лише бути включеним, мати бажання і відповідати на них. Сподобалось, що це було саме за системою SWOT, на марафоні дізнався як це працює на практиці. Особливо допомагали підказки, які приходили протягом наступного дня, а окрема подяка за дедлайни, адже це дуже мотивувало”,учасник Андрій

“Коли почала визначати кар’єрну ціль, то зрозуміла, що на теперішній роботі ніякої цілі в мене і немає. Саме тому цей челендж змотивував мене продумати кар’єрний план для кардинальної зміни сфери моєї діяльності: з фінансової в аграрну!”, учасниця Анна

Слідкуй за всіма наступними подіями і можливостями Career Hub у Телеграм-боті – Career Hub Bot. 

 

Завдання та матеріали всіх кроків доступні для тебе і зараз в розділі “Корисні матеріали”, тому навіть зараз ти також можеш перевірити та прокачати свою кар’єру та створити власний кар’єрний план

 

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Діяльність Сareer Hub підтримується програмою USAID “Мріємо та діємо”.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X