Відбувся форум щодо партнерства бізнесу і молоді в Дніпрі

Дніпро, 26 вересня – відбувся Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» в рамках ініціативи «Українського Пакту заради молоді-2020» (надалі – Пакт).

Організатори: Мiнiстерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за фінансової підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні та за сприяння Молодіжного Центру Дніпропетровщини.

Метою Форуму є налагодження діалогу між компаніями та активною молоддю, обмін знань про кар’єру від компаній до молоді.

В рамках заходу:
– Компанії «Цитрус», «Агротек» та «Віск» приєдналися до Пакту, таким чином на сьогодні 63 компанії з різних міст України підписали цей документ і зобов’язались: створити 10 000 місць для стажування і 300 нових партнерств між бізнесом і молоддю.
– Для молоді Дніпра вперше було презентовано унікальний «Кар’єрний блокнот» від Центру «Розвиток КСВ» і Career Hub, виданий за підтримки Посольства Австрії в Києві. Він допомагатиме молодим людям свідомо оцінити власні стремління, вимоги професійної сфери та ефективно запланувати подальший кар’єрний розвиток.
– Учасники пройшли майстер-класи щодо роботи в команді, самопрезентації та успішного працевлаштування від провідних HR-менеджерів компаній Укртелеком, Lifecell та Credit Agricole Ukraine.
– Для місцевих роботодавців було презентовано посібник «Бренд роботодавця: практичне керівництво для компаній з працевлаштування та здоров’я молоді», що виданий за підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.
– Під час дискусії на тему критеріїв вибору першого робочого місця молоді люди назвали такі пріоритети: розвиток співробітників, заробітна плата, гнучкий графік роботи, гарний колектив, умови роботи та цінності компанії.

Молодь наголосила на важливості подібних заходів, що допомагають свідомо оцінити власні перспективи розвитку в кар’єрі та розвинути навички для успішного працевлаштування.

Захід в Дніпрі став третім із серії регіональних форумів «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», що до кінця 2017 року пройдуть у Харкові, Запоріжжі та Луцьку. А вже у грудні планується Всеукраїнська конференція «CAREER TALKS» у Києві.
Деталі щодо Форуму: Тарас Деркач, Центр «Розвиток КСВ», td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48, (093) 440 50 28
———–
Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Підписуючи документ, топ-менеджери 60 компаній в Україні зобов’язалися до 2020 року сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді. У планах Пакту на 2017 рік запуск сайт Пакту та розробка Національного плану дій органів державної влади щодо працевлаштування молоді.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X