Відбувся тренінг для тренерів програми “Skills Lab: власна справа”

Київ, 6 червня – CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, UNFPA, за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення та Міністерства молоді та спорту України провели навчальний тренінг для тренерів програми “Skills Lab: власна справа”. У тренінгу взяли участь регіональні координатори з шести міст України: Луцька, Кривого Рогу, Черкас, Миколаїва, Дніпра та Львова, і разом з організаторами обговорили подальші кроки запуску та реалізації програми.

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України зазначив: “Ми підтримуємо розвиток стартапів та прагнемо закріпити цю підтримку на рівні органів місцевої влади та самоврядування. В минулому році ми отримали успішні результати програми “Skills Lab: власна справа”, тому дуже важливо продовжувати реалізовувати цю справу й надалі”.

Юлія Новак, Радниця з питань молоді та ВІЛ в UNFPA також наголосила, що підтримка розвитку місцевих муніципалітетів – є чудовою ініціативою для людей, які хочуть зробити щось корисне для власного міста.

Основною метою проведення тренінгу була підготовка тренерів до подальшого навчання молодих стартаперів, які мріють започаткувати власний бізнес. В результаті навчання, учасники та учасниці спільно обговорили структуру програми навчання і тематичні блоки, розібралися з принципами та поставленими KPI програми.

Окрім того, тренери проаналізували досвід проведення “Skills Lab: власна справа”, що відбувся минулого року у 5-ти містах України: Кременчуці, Львові, Херсоні, Дніпрі та Маріуполі та по скайпу поспілкувалися з Віталієм Бєлобровом, координатором прогарми у Херсоні.

Тренінгова програма “Skills Lab: власна справа” реалізується у 2019 році в 6-ти містах України: Маріуполь, Краматорськ, Авдіївка, Миколаїв, Черкаси, Кривий Ріг.

Деталі на сайті https://careerhub.in.ua/skills-lab/

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X