Відкрито реєстрацію для викладачів ВНЗ на конференцію “Викладання фінансової грамотності у ВНЗ 4.0”

Центр «Розвиток КСВ» у партнерстві з журналом FUTURE запрошує викладачів вищих навчальних закладів відвідати конференцію «Викладання фінансової грамотності у ВНЗ 4.0». Захід відбудеться в рамках проекту «Фінансова грамотність для студентів неекономічних спеціальностей». Партнери проекту – Альфа Страхування, Кредобанк, МетЛайф, Райффайзен Банк Аваль, Amway і EY.  Захід пройде 15 червня, 10:00 – 17:00 у Hub 4.0. (Ярославський провулок, 1/3).

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/byp7k2

На Конференції виступлять автори найкращих занять з фінансової грамотності, що були подані в рамках Конкурсу на краще заняття. Було отримано близько 20 занять, обрані 15 представлять свої роботи. На Конфренції за думкою журі і учасників автори п’яти кращих занять отримають можливість студійного відеозапису заняття, а три переможці конкурсу отримають грошові призи в розмірі 5000 гривень (податки буде оплачено Центром “Розвиток КСВ” в рамках Проекту додатково ).

У програмі конференції:

  • Обговорення Меморандумів з викладання у ВНЗ фінансової грамотності і підписання новими ВУЗами.
  • Презентації кращих занять з фінансової грамотності від фіналістів конкурсу;
  • Голосування та нагородження переможців Конкурсу «Краще заняття з фінансової грамотності».
  • Майстер-клас «Методика вивчення Фінансової грамотності через ігри».
  • Майстер-клас «Підвищення Фінансової грамотності за допомогою FinTech» – використання технологій для спрощення особистих фінансів, спрощення процедур фінансового планування та допомога в управлінні ними студентам.
  • Дискусійна панель “Майбутнє банківської та страхової галузі: чи готові ВНЗ”

Участь у Конференції безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. На захід буле запрошено найбільш вмотивованих учасників.

З будь-яких питань щодо участі у Конференції, звертайтесь до Дар’ї Мілашенко, dashamdo@gmail.com, тел. (044) 292 02 48

***

Проек “Фінансова грамотність для неекономічних спеціальностей” – спільна ініціатива Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та журналу «Future» та компаній Метлайф, Альфа Страхування, Кредобанк, Райффайзен Банк Аваль, EY та Amway. Мета – розповсюдити ідеї финансової грамотності серед молодих людей.  В рамках проекту було проведено дослідження, розроблено посібник, проведено тренінги для вчителів, сформовано спільноту вчителів з викладання фінансової грамотності, підписано Меморандуми з 12 ВНЗ для викладання фінансової грамотності для студентів неекономічних спеціальностей, проведено Конкурс на найкращий урок з фінансової грамотності.

 

Центр «Розвиток КСВ»: експертна організація, що була заснована у 2008 році. Мета діяльності – впроваджувати соціальну відповідальність задля системних і якісних змін в Україні. Організація працює над 4-ма пріоритетними напрямами: КСВ в кризові часи, розвиток освіти, кар’єрного консультування і STEM, нефінансова звітність муніципалітетів. Об’єднує 40 компаній України (напр.: EY, Небесна криниця, Нова пошта, ДТЕК, Артеріум1+1). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X