Відкрито реєстрацію на “SkillsLab 2020: Самозайнятість” для молоді Приазов’я

Хочете створити власний бізнес, але не знаєте з чого почати? Ми вам допоможемо!

“SkillsLab 2020: Самозайнятість” – це навчальний онлайн-курс для молоді, під час якого ми розповімо, що саме є необхідним для відкриття власної справи. Програма розрахована на два місяці та стартує у травні 2020. Протягом 8 онлайн-семінарів учасники та учасниці дізнаються:

🔻 Що потрібно для започаткування власного бізнесу?
🔻 правові та фінансові питання треба вирішити при створенні власного бізнесу?
🔻Як написати бізнес-план та продумати все від ідеї до реалізації?
🔻Для чого потрібна маркетингова стратегія та як її скласти?

А також ще багато цікавого!

Для кого “SkillsLab 2020: Самозайнятість”?

Для молодих людей у віці 15-24 років та учнів і випускників професійно-технічних навчальних закладів, які бажають навчитись підприємницьким навичкам і почати власну справу та проживають у Маріуполі, Бердянську, Мелітополі та інших населених пунктах вздовж узбережжя Азовського моря (Мангушський р-н, майбутні Сартанська і Кирилівська ОТГ, Якимівський, Мелітопольський, Приазовський, Приморський та Бердянський райони).

🤗 До подання заявки на участь також заохочуються молоді люди з інших населених пунктів Донецької чи Луганської областей, в т. ч. тимчасово непідконтрольної території, які можуть бути запрошені до навчання в разі, якщо під час реєстрації продемонструють високу мотивацію та зацікавленість.

👉 Реєстрація відкрита за посиланням https://cutt.ly/AtyZq20 до 23 квітня 2020 року. Участь в онлайн-курсі БЕЗКОШТОВНА.

Твоя власна справа чекає на перший твій крок!

Курс проходить в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Організатор навчання: Рада жінок Донеччини

Партнери навчання: Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Маріупольська Спілка Молоді, Фонд Розвитку Маріуполя та Агенція розвитку Мелітополя

UN Women Ukraine, Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine UNDP Ukraine / ПРООН в Україні Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO)

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X