Викладачі отримали 15000 грн. за заняття з фінансової грамотності

15 червня 2018р. відбулась конференція «Викладання фінансової грамотності у ВНЗ 4.0» в рамках проекту «Фінансова грамотність для ВНЗ».

Проект реалізовується Центром «Розвиток КСВ» у партнерстві з журналом FUTURE за підтримки компаній: Альфа Страхування, Кредобанк, МетЛайф, Райффайзен Банк Аваль, Amway і EY. Мета Проекту – навчити молодь перших курсів неекономічних спеціальностей фінансовій грамотності.

У Конференції взяло участь 40 замотивованих викладачів із 30 університетів України. Під час конференції викладачі захищали подані роботи на Конкурс «Краще заняття з фінансової грамотності». Роботи конкурсантів було оцінено конкурсною комісією у складі представників Незалежної асоціації банків України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, компаній EY та Кредобанк, а також відвідувачами конференції.

Також для учасників конференції пройшли майстер-класи від Василя Дідичина ,керівника «Клубу фінансової грамотності» (м.Ужгород) й Михайла Чобаняна, засновника KUNA Bitcoin Agency.
За результатами оцінювання переможцями, які отримали грошовий приз у розмірі 5000 грн та можливість студійного відеозапису свого заняття, стали:

•  Марина Негрей, Національний університет біоресурсів і природокористування України;
• Юлія Кутіщева, Комунальний вищий навчальний заклад «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради;
• Команда викладачів із Чернігівського національного технологічного університету: Христина Штирхун, Олена Парубець, Олена Панченко та Людмила Ремньова.

Додатковий приз – студійний відеозапис заняття – також отримала Людмила Юрчишена, Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Учасники відзначили актуальність конференції і нагоролосили на важливості проекту.

***
ПРОЕКТ«ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ ВНЗ»(2015-2018 роки)–cпільна ініціатива Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»та журналу «Future». Партнери – компанії «МетЛайф», «Альфа Страхування», «Кредобанк», «Райффайзен Банк Аваль», ЕY та Amway. Завдання проекту: 1) провадити у ВНЗ навчальний курс з фінансової грамотності для студентів першого курсу: на даний момент підписано 13 Меморандумів з ВУЗами; 2) підвищити компетенції викладачів з методики викладання фінансової грамотності, проводять семінари і Конференції. У рамках проекту було розроблено практико-орієнтований курс з фінансової грамотності для студентів-першокурсників будь-яких спеціальностей. Курс базується на вирішенні ключових життєвих ситуацій та правильному виборі фінансових, банківських та страхових продуктів.

Центр «Розвиток КСВ»: експертна організація, що була заснована у 2008 році. Мета діяльності – впроваджувати соціальну відповідальність задля системних і якісних змін в Україні. Організація працює над 4-ма пріоритетними напрямами: КСВ в кризові часи, розвиток освіти, кар’єрного консультування і STEM, нефінансова звітність муніципалітетів. Об’єднує 40 компаній України (напр.: EY, Небесна криниця, Василь Кісіль і партнери, Нова пошта, ДТЕК, Артеріум, Оболонь, 1+1). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X