Всеукраїнський конкурс «Кращий викладач від бізнесу: викладач майбутнього»

Центр «Розвиток КСВ» та Career Hub в рамках ініціативи Пакт заради молоді-2020 оголошують про старт Всеукраїнського конкурсу «Кращий викладач від бізнесу: викладач майбутнього». Конкурс проводиться вперше, з метою покращення якості вищої освіти, відповідності освітніх рішень вимогам бізнесу та розвитку співпраці бізнесу та університетів.
Згідно з першими результатами всеукраїнського опитування з підприємництва, що проводиться серед студентів, викладачів та підприємців – є високий рівень зацікавленості, та запит від студентства вивчати підприємництво, і уже з вишу починати свій кар’єрний шлях. Проте, виявився наступний парадокс: молодь вітає таке навчання у ВНЗ, але хоче, аби викладали їм люди, що мають практичний досвід у бізнесі.
Та хто сказав, що таких не існує? Адже в українських університетах точно працюють ті, хто поєднують у собі професійного викладача і успішного практика. Саме серед них ми шукаємо ВИКЛАДАЧА НОВОГО ПОКОЛІННЯ.
Отже, якщо ви працюєте у компанії або розвиваєте власний бізнес та паралельно є викладачем в університеті, реєструйтесь до участі у Конкурсі «Кращий викладач від бізнесу: викладач майбутнього»! Адже ми шукаємо саме Вас! 
Шановні представники Компаній, придивіться до своїх співробітників! Раптом саме у вас в колективі працює людина, що паралельно веде викладацьку діяльність. Не втрачайте нагоди зареєструвати їх на Конкурс! 
Компанія може зареєструвати співробітника/цю, або Конкурсант/ка може зареєструватись самостійно у онлайн-формі до 20 листопада 2018 року включно.
Реєстрація за посиланням – https://goo.gl/forms/zvx2VpMgP923MIqn1
Після цього, компетентне журі визначить Переможця у номінації «Кращий викладач від бізнесу: викладач майбутнього», а також кількох фіналістів на свій розсуд, чиї Анкети їх особливо вразять.
Церемонія нагородження відбудеться 23 листопада 2018 року о 18:30 у Києві в рамках заходу “Вечір в галереї. Креативна економіка майбутнього”. 
Повідомлення про попередні результати Конкурсу буде опубліковано 20 листопада на сайтах www.csr-ukraine.orgwww.careerhub.in.ua та на сторінці Career Hub у Фейсбук. Також, переможцю та фіналістам буде надіслано е-мейл на вказану в Реєстраційній формі учасника адресу.
Детальні умови конкурсу читайте у ПОЛОЖЕННІ.
З будь-яких питань щодо участі, звертайтесь – b2u@csr-ukraine.org, тел. (044) 292 02 48, Тетяна Дубинка

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X