Онлайн-вебінар для роботодавців «Рівність, соціальна рівноправність та інклюзія в діяльності компаній»

Як створити рівні можливості для своїх працівників та працівниць, на що звертати увагу при формуванні команди, умов праці та корпоративної культури? Розкажуть на онлайн-вебінарі для роботодавців від Career Hub і програми «Мріємо та діємо».

Коли: 29 червня 2021 року, 14:00 – 16:00

Де: онлайн (ZOOM)

Для кого: представники/ці компаній

Спікерки: Марина Саприкіна, голова правління Центру «Розвиток КСВ» та Валентина Балбекова, технічна радниця програми «Мріємо та діємо» з питань гендерної рівності та соціальної інклюзії.

На вебінарі ви дізнаєтесь про:

  • DEI-підхід: виклики, статистика, основні принципи
  • Як впровадити гендерну рівність, соціальну рівноправність та інклюзію в бізнес та корпоративну культуру
  • Практичні кейси DEI-підходу від компаній-партнерів Пакту заради молоді

Як взяти участь: Участь безкоштовна за умови реєстрації https://forms.gle/XF5rQKuLtTjHzRJX8

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X