Як створити відеорезюме. Поради від 1+1

Відеорезюме – це чудовий спосіб показати потенційному роботодавцю себе, поділитися думками та ідеями та виділитися з-поміж інших. А також дізнатися про свої сильні і слабкі сторони, і підготуватися до майбутньої співбесіди. Деякі компанії вже віддають перевагу відеорезюме, відмовляючись таким чином від традиційного. Однією з таких компаній є медіагрупа 1+1, яка зібрала поради та прості правила для створення відеорезюме.

Зазвичай відеорезюме складається з відеоролика тривалістю до 3-х хвилин, що містить інформацію про:

  • навички,
  • досвід,
  • інтереси,
  • переконання кандидата,
  • та відповідає на запитання, чому саме ви є найкращим кандидатом на вакансію

Відеорезюме дає можливість доповнити стандартне резюме емоціями та показати особистість кандидата, а не лише його освіту та досвід. Проте, щоб показати себе як найкращим чином, необхідно дотримуватися 3-х простих правил:

  1. Відеорезюме має бути коротким, але інформативним. Не створюйте резюме просто так, в нікуди. Воно має відповідати конкретній посаді в конкретній компанії. Не витрачай марно чужий час, тривалість – від 1-ї до 3-х хвилин. Відеорезюме повинно розкривати і показувати вас. Розкажіть, що ви можете зробити для роботодавця, чому йому варто найняти саме вас.
  2. Додайте креативу. Не бійтесь творчого підходу, додайте трохи гумору. Будьте креативними, але професійними. Не відходьте занадто далеко від робочої манери поведінки.
  3. Впевніться, що резюме є цікавим. Не впустість можливість зробити своє резюме вірусним. Малоймовірно, що ваше відеорезюме стане інтернет-сенсацією, але воно точно не має бути нудним. В Інтернеті є багато прикладів цікавих відеорезюме, саме вони можуть стати Вашим натхненням та прикладом.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X