«Як знайти роботу мрії»: перший тренінг навчив писати вдале резюме

Понад 100 учасників та учасниць отримали практичні рекомендації про написання резюме для продуктивного пошуку роботи від HR-профі провідних українських компаній на першому з серії двох онлайн-тренінгів «Як знайти роботу мрії: вдалі резюме та співбесіда». Career Hub і програма «Мріємо та діємо» організували тренінг для молоді на платформі Zoom 12 лютого.

На онлайн-тренінг зареєструвалась рекордна кількість людей – 332. Участь у ньому взяла 131 людина з різних міст і сіл України: Борової, Вінниці, Глевахи, Житомира, Івано-Франківська, Кам’янського, Києва, с. Юріївки, Ківерців, Костополя, Летичева, с. Сосон, Луцька, Львова, Білгорода-Дністровського, Боярки, Дніпра, Новомосковська, Маріуполя, Мени, Лимана, Сум, Олевська, Покровська, Росоші, с. Славного, с. Хащуватого, с. Чайок, с. Селища, Саврані, с. Малоянісолі, с. Свободного, смт. Володимирця, смт. Мілового, смт. Великої Новосілки, смт. Сартани, Умані, Харкова і с. Кам’яного броду. Найбільше тема зацікавила студентів та студенток, уже зацікавлених у пошуку роботи та працевлаштуванні.

Учасники та учасниці тренінгу дізнались типові помилки і корисні поради про написання вдалого резюме, зрозуміли, що писати в резюме, якщо мало досвіду, і мали можливість обговорити власне резюме з досвідченими HR-профі. Наприкінці тренінгу ми поділились інформацією про можливості кар’єрного розвитку Career Hub і програми «Мріємо та діємо»:

Спікер/ками тренінгу стали HR-профі провідних українських компаній: 

  • Євгенія Тереховська, старша бізнес-партнерка з питань персоналу компанії lifecell
  • HR-менеджер/ки, рекрутер/ки провiдних українських компаній: Arzinger (юридична сфера), UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль, KredoBank, Альфа-банк (банківська сфера), Nestle, Кока Кола Беверіджиз Україна (харчова галузь), lifecell, GMS та Київстар (сфера телекомунікацій), Reikartz Hotel Group (сфера гостинності)

Запрошуємо реєструватись на другу серію онлайн-тренінгу «Як знайти роботу мрії: вдалі резюме і співбесіда» з можливістю попрактикуватись у співбесіді, який відбудеться 19 лютого о 16:00-18:00. Участь безкоштовна за умови реєстрації та мотивації: https://careerhub.in.ua/workshop-interview/ Відбір на другий онлайн-тренінг пройде серед учасників та учасниць першого тренінгу, які надішлють своє резюме з урахуванням отриманих рекомендацій.

Що ти робитимеш на другому тренінгу:

  • дізнаєшся, як зробити свою співбесіду вдалою, від кар’єрної консультантки, хедхантерки та коуча Віри Проценко
  • попрактикуєшся у мистецтві вдалої співбесіди з HR-профі українських компаній
  • отримаєш відповіді на всі питання про працевлаштування, які тебе хвилюють.

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ».

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X