Заплануй кар’єру на 2023 на челендж-марафоні від Сareer Hub

Центр “Розвиток КСВ” та спільнота молоді Career Hub в межах програми USAID “Мріємо та діємо” розпочинають 10 денний челендж-марафон  “Заряджай кар’єру”, який допоможе тобі вийти зі стану апатії та створити кар’єрний план розвитку, який надихатиме весь наступний рік. Марафон пройде з 12 до 21 грудня через платформу Телеграм-боту Career Hub Bot. Реєстрація відкрита!

Партнер: Міністерство молоді та спорту України.

До повномасштабного вторгнення росії в Україну, у молоді кар’єра займала третє місце серед життєвих пріоритетів після здоров’я та сімейного щастя. А яке місце в особисто твоєму житті кар’єра займає наразі? В умовах війни, коли кожного дня думаєш лише про “вижити самому та подбати про фізичну безпеку близьких”, важко планувати навіть найближче майбутнє, а особливо – кар’єрне. До того ж, відсутність мотивації і прокрастинація на фоні стресу – поширена проблема  серед молоді, яка обирає просто “пливти по течії” і реагувати  на ситуативні можливості.

Ми знайшли для тебе ефективне і зовсім ненудне рішення – упродовж 10 днів разом зі спільнотою молоді Career Hub ти зможеш прокачати свої навички планування: поставити амбітну SMART-ціль, оцінити себе та свої можливості і побудувати кар’єрний план на весь переможний 2023!

Реєструйся на челендж-марафон через Телеграм-бот (https://t.me/CareerHubBot) у розділі “Наближчі заходи”. Щодня отримуй поради та міні-завдання, а за результатами 10 днів Марафону серед учасників та учасниць, які виконають всі завдання челенджу, буде розіграно 9 корисних призів: 3 потужні павербанки та 3 планери Career Hub на 2023 рік, а головне 3 сертифікати на консультацію від кар’єрної консультантки та експертки з профорієнтації Альони Федько.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). 

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Діяльність Сareer Hub підтримується програмою USAID “Мріємо та діємо”.

Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X