Запрошуємо дівчат з усієї України долучитися до нової менторської програми Дівчата STEM 2019-2020

21 листопада відбувся старт програми «Дівчата STEM», яка покликана залучити молодь до вивчення напрямів STEM (S – science, T – technology, Е – engineering, М –mathematics). 20 успішних в STEM-кар’єрі жінок стануть менторками для 20 дівчат віком від 14 до 24 та допоможуть створити міні-проекти, результати яких будуть представлені у квітні. Програма відбувається за підтримки компанії SAP.

Реєстрація – https://forms.gle/B8HFhtigwnCVdUQF9

Організатором є Центр «Розвиток КСВ», який вже вчетверте обирає 20 надихаючих жінок в STEM – топ-менеджерок технічних компаній, жінок-науковців, представниць ВРУ, вузів та громадських організацій. На відкритті сезону були представлені нові менторки, серед яких науковиці, директорки, керівники напрямів провідних українських та іноземних компаній, а також народні депутатки.

Програма проходитиме у кілька етапів: перший розпочався 21 листопада та завершиться 20 грудня – до цього часу дівчата можуть реєструватися та надіслати посилання на відео на тему «Чому я хочу взяти участь у програмі» (тривалістю до 3х хвилин). У відео потрібно дати відповіді на наступні питання:
1) Чому ти хочеш взяти участь у програмі Дівчата STEM?
2) Які STEM-предмети ти любиш?
3) Чого ти хочеш досягти в житті? Чим, на твою думку, тобі зможе допомогти менторка?

Реєстрація можлива лише за наявності пошти Google (gmail.com)

До Нового року менторки переглянуть відео та оберуть свою mentee, з якою будуть ділитися досвідом та реалізувати спільний проект. Мета проекту – продемонструвати школяркам та студенткам, що наука та технології – це цікаво, а розвиватися в STEM-напрямах можуть не тільки хлопці.

Протягом програми організатори зустрічатимуться з дівчатами в школах та університетах в різних регіонах аби зацікавити проєктом, проводитимуть надихаючі зустрічі STEM Story Cafe. Заключним етапом програми стануть конференції «Від мрії до дії» за участю топ-20 жінок-менторок та «Від дівчат для дівчат» від дівчат-учасниць.

Попередні 3 сезони «Дівчата-STEM» продемонстрували чудові результати: створена спільнота STEM-амбасадорів, які розвивають та популяризують науку і після завершення програми, більш ніж 80 000 школярів та школярок підвищили свою обізнаність про STEM, а 98% учасників готові рекомендувати проєкт своїм подругам. Більше про цьогорічну програму, а також про умови участі та її перебіг можна дізнатися за посиланням: www.csr-ukraine.org

Facebook-сторінка Дівчата STEM – facebook.com/divchataSTEM

За додатковою інформацією про програму – звертайтесь до координаторок напряму STEM Центру “Розвиток КСВ” Анастасії Шевчук – as@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X