Запрошуємо дніпрян взяти участь в Конкурсі Ідей для вирішення бізнес-кейсів компаній

Платформа кар’єрного розвитку Dnipro Career Hub спільно з Центром «Розвиток КСВ» за підтримки GIZ  розпочинають перший в Дніпрі Конкурс ідей. Це унікальна можливість дніпрян розвинути свої професійні навички, виграти призи та отримати шанс потрапити на стажування у провідні компанії регіону. 

До участі запрошуються мешканці міста та області, які хочуть зрозуміти, як на практиці працюють компанії, а також через вирішення бізнес-кейсів зможуть запропонувати власні інноваційні рішення для покращення їх діяльності. Серед компаній, які подали свої бізнес-кейси: національна мережі супер-маркетів Varus та Ашан Рітейл, консалтингові компанії LTV-Projects та Right Choice, міжнародна IT-компанія Apriorit і будівельна компанія Smooga. 

Реєстрація для учасників або команд триває до 13 лютого 2020 року включно за посиланням: https://forms.gle/frCF2FdYhCjWCJfH7

Після реєстрації 14 лютого на вказану електрону адресу учасники отримають кейсові завдання від компаній, які вони обирали (може бути одна, або декілька). 

Рішення потрібно надіслати на адресу dnipro@careerhub.in.ua до 20 лютого 2020 року включно у текстовому форматі обсягом, до 5 сторінок. Після цього компанії оберуть по три найкращі рішення з усіх запропонованих, а фіналісти будуть запрошені на завершальний захід 26 лютого 2020 року, де відбудеться презентація кожної з ідей і вручення нагород!

Якщо ви бажаєте проявити свою креативність та професійні знання, а також отримати шанс на працевлаштування – не втрачайте цієї нагоди!

За детальною інформацією щодо участі звертайтесь до Dnipro Career Hub, +38 063 696 9753, dnipro@careerhub.in.ua

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X