Запрошуємо компанії пройти опитування Глобальної ініціативи з гідної роботи для молоді

Глобальна ініціатива “Гідна робота для молоді” (Decent Jobs for Youth) проводить глобальні консультації щодо розробки платформи знань про зайнятість молоді, яка об’єднує знання багатьох різних партнерів. Мета цієї платформи знань полягає в тому, щоб підтримувати обґрунтовані на рівні країни заходи, спрямовані на відчутний вплив на гідну роботу для молоді.

Зацікавленим сторонам, які беруть участь у розробці, впровадженні та моніторингу політик і програм щодо працевлаштування молоді на глобальному, регіональному, державному та місцевому рівнях, пропонуються здійснити онлайн-опитування до середи 11 квітня 2018 р. за посиланням: https://www.surveymonkey.com/r/DecentJobsForYouth. Це займе менше 10 хвилин для завершення.

Результати опитування допоможуть сприяти спільному проектуванню платформи знань і дозволить Глобальній ініціативі з гідної роботи для молоді краще адаптувати платформу знань до потреб зацікавлених сторін у галузі працевлаштування молоді.

Опитування доступне англійською мовою та спільно розроблено компанією Eurofound, IDRC, INCLUDE, J-PAL, USAID, YouthPower та декількома організаціями системи Організації Об’єднаних Націй, включаючи ФАО та МОП. З питаннями щодо цієї консультації звертайтеся до Міжнародної організації праці за адресою: decentjobsforyouth@ilo.org.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X