Запрошуємо молодь на безкоштовні кар’єрні консультації

Хочеш вибрати свою професію та бути впевненим у своєму майбутньому? Потрібна допомога, щоб знайти роботу мрії і зрозуміти куди рухатись далі на кар’єрному шляху? Експертна платформа з кар’єрного консультування і працевлаштування Career Hub запрошує тебе на безкоштовну кар’єрну онлайн-консультацію, де ти зможеш знайти відповіді на свої питання!

Для чого потрібна кар’єрна консультація?

  1. Профорієнтація молоді від 14 років (вибір професії), зміна сфери професійної діяльності тощо.
  2. Пошук роботи (старт кар’єри без досвіду, зміна місця роботи, працевлаштування після довгої перерви тощо).
  3. Розвиток кар’єри (вертикальний кар’єрний розвиток, горизонтальний (професійний) кар’єрний розвиток, збільшення заробітної платні, початок власної справи тощо).
  4. Кар’єрні кризи (втрата балансу між роботою та особистим життям, професійне вигорання, втрата сенсу роботи та задоволення від неї, конфлікти з керівництвом та колегами тощо).

Як проходять консультації?

Консультації проходять у режимі онлайн через системи відеозв’язку. Дата та час консультації узгоджується додатково відповідно до вашого місця в черзі.

Щоб подати заявку на безкоштовну кар’єрну консультацію, зареєструйтесь: https://forms.gle/jQq9FjJ5zikMbQNg6

Після реєстрації чекайте дзвінка або листа від нашого кар’єрного консультанта/ки, під час якого ви домовитеся про місце, дату та час онлайн-консультації.

Хто проводить кар’єрні консультації?

Консультації з питань професійного самовизначення та планування кар’єри проводять кар’єрні консультанти/ки в межах стажування Курсу підготовки кар’єрних консультантів – фахівців, які допомагають людям досягати цілей у своїй кар’єрі.

На курс відібрано фахівців і фахівчинь з досвідом роботи в HR-напрямку, психологічному консультуванні, коучингу, соціальній роботі. Вони проходять інтенсивне навчання  на практичному курсі підготовки кар’єрних консультантів за унікальною програмою від експертної організації Центр «Розвиток КСВ». Програму розроблено на основі німецького досвіду та схвалено Міністерством освіти і науки України, у ній враховано особливості та тенденції ринку праці України.

Кар’єрні консультації організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну Разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державу та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X