Запрошуємо молодь на фокус-групу про майбутнє роботи 2030 в Україні

Запрошуємо молодь взяти участь у фокус-групі про майбутнє роботи в Україні «Future of Work 2030 in Ukraine».

Заповнюйте форму до 7 лютого 18:00 і очікуйте результати про можливість вашої участі до 8 лютого включно: https://forms.gle/dHwEo1YUhxK37Rk86

Ми будемо робити онлайн три фокус-групи (групові інтерв’ю) за трьома віковими категоріями: 14-17 років (за згоди батьків), 18-25 років і 26-35 років.

Результати обговорення під час фокус-груп увійдуть до аналітичного дослідження «Future of Work 2030 in Ukraine». Окрім цього, воно базуватиметься на результатах опитування молоді, фокус-груп з бізнесом, глибинних інтерв’ю з експертами та футурологами, а також висновках глобальних звітів.

Дослідження «Future of Work 2030 in Ukraine» визначить ключові тренди роботи майбутнього, перспективні індустрії, нові робочі місця, необхідні навички та систему освіти за 10 років. Метою є створення рекомендацій, як молоді ефективніше підготуватись до майбутнього роботи, а бізнесу, державі та освітнім закладам – максимально сприяти та допомагати їй у цьому.

Дослідження «Future of Work in Ukraine» організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Нагадаємо, що в межах дослідження ви можете пройти опитування для молоді з усієї України про бачення майбутнього роботи 2030.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X