Запрошуємо молодь на онлайн-тренінг «Як ставити цілі, які надихають»

Скільки загаданих у новорічну ніч бажань збулися в тебе минулого року?  Ми навчимо, як перетворювати бажання на цілі для особистого та кар’єрного розвитку і де знайти на них натхнення. Career Hub запрошує тих, хто хоче спланувати свій 2021 рік, на онлайн-тренінг «Як ставити цілі, які надихають».

Коли: 15 січня 2021 року, 17:00 – 19:30

Де: онлайн (ZOOM)

Для кого: хлопці і дівчата 14-25 років

Спікер: Іван Омелян, засновник освітньої платформи «Gap Year» – спільноти, де прокачують soft skills та реформують власне життя. Експерт, ментор з особистісного розвитку та розвитку спільнот, громадських організацій, коаліцій та проектних команд.

Має 12 років досвіду громадської діяльності, 11 з яких практикує соціальним тренером та займається розвитком громадських організацій по всій країні. Має великий досвід організації освітніх проектів, серед них Школа молодого політика (Харків), Школа громадської активності (Тернопіль), Школа молодого реформатора (Тернопіль), «Майстерня майбутнього» (Україна-Німеччина), Відкритий Університет Реформ (Київ).

На тренінгу ти дізнаєшся:

  • як визначити орієнтири в особистісному розвитку
  • чому важливо планувати стратегічні цілі і які є механізми роботи з ними
  • як створити модель персонального і кар’єрного розвитку в 2021 році
  • як поставити цілі, які надихають.

Отримай більше впевненості у своєму майбутньому і кар’єрному розвитку!

Умови участі: Участь безкоштовна, за умови реєстрації: https://forms.gle/nY91xKifxYB6sA7dA

Зареєструйся та отримай підтвердження участі.

Організатори заходу: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується IREX разом з Центром «Розвиток КСВ». Партнер: Міністерство молоді та спорту України.

Медіапартнером тренінгу є журнал для підлітків «Однокласник».

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X