Запрошуємо молодь приєднатися до програми “Skills Lab: успішна кар’єра” у Миколаєві

Ефективне планування кар’єри, критичне мислення, тайм-менеджмент, креативність та управління проектами – цим навичкам ще не навчають в університетах, але їх вже сьогодні потребують роботодавці. Що ж робити та де цьому навчитися? У нас є гарна новина!

Центр “Розвиток КСВ” і Фонд ООН у галузі народонаселення за підтримки Міністерства молоді та спорту України розробили безкоштовну навчальну програму “Skills Lab: успішна кар’єра” та запрошують молодь зареєструватися і зробити крок до першого робочого місця. Партнери: Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Програма триватиме з 18 вересня по 16 жовтня 2019 року та включає:
– 6 інтерактивних занять з розвитку 10 навичок майбутнього;
– унікальні блокноти та брошури з планування кар’єри;
– інтегрований відео-курс лекцій від провідних компаній, серед яких: Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, Аперкон, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль;
– практичні майстер-класи від HR;
– креативні челенджі та вправи на формування навичок;
– на фінальному заході учасники зможуть представити своє резюме місцевим роботодавцям та отримати омріяне запрошення на роботу.

Минулого року у програмі взяли участь 150 хлопців та дівчат з 5 міст і вже будують кар’єру!

Якщо тобі від 16 до 35 і ти шукаєш або хочеш змінити роботу, то не зволікай і заповнюй заявку https://forms.gle/4FK2TQG1moB9wZTt6

Участь безкоштовна, реєстрація триватиме до 16 вересня. Потім – етап відбору, і якщо твоя мотивація – крута, то ми зустрінемось на відкритті 18 вересня. Заняття відбуватимуться щосереди та щосуботи (середа з 16.00, субота з 14.00).

Є питання – пишіть на електронну адресу t.vjaznikova@gmail.com – Тетяна Вязнікова +380 (98) 674 13 41, координаторка проекту.

Твоя успішна кар’єра чекає твоїх перших кроків!

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X