Пройди опитування про Центри кар’єри в закладах освіти

А ти знаєш, що у твоєму навчальному закладі є Центр працевлаштування та кар’єри? Можливо, ти навіть користувався/користувалась його послугами? Незалежно від відповіді на ці запитання, ми просимо тебе пройти коротке опитування! 

Експертна платформа з кар’єрного консультування і працевлаштування Career Hub у межах програми «Мріємо та діємо» запрошує долучитись до опитування молодь 17-35 років: абітурієнтів/ок, студентів/ок і випускників/ць. 

В опитуванні про взаємодію з молоддю Центрів працевлаштування та кар’єри в закладах вищої та професійно-технічної освіти ми врахуємо ваші побажання та потреби в професійній орієнтації, отриманні практичних навичок під час навчання, стажуванні та працевлаштуванні за фахом. 

Опитування є цілком анонімним, тож просимо бути щирими, висловлювати своє бачення, ідеї та пропозиції! Відповіді займають до 10 хвилин вашого часу.

Пройти опитування можна тут: https://forms.gle/LdnJcVYuNZcoHEuS7

Результати допоможуть зрозуміти, як налагодити ефективну комунікацію та партнерство між закладами вищої та професійно-технічної освіти, молоддю та роботодавцями. Отже, Центри працевлаштування та кар’єри в освітніх закладах зможуть дати молоді більше розуміння перспектив кар’єрного розвитку і допомогти свідомо вибирати освіту та працевлаштування за фахом. 

Опитування організовують Career Hub і Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. Партнером є Міністерство молоді та спорту України. 

Нагадаємо, Career Hub запрошує молодь на безкоштовні кар’єрні онлайн-консультації.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ» з кар’єрного консультування та працевлаштування, що має на меті сприяти кар’єрному розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X