Запрошуємо на Форум для шкіл “КАР’ЄРА ЗІ ШКОЛИ: ВИБІР І ПЛАНУВАННЯ”

Якщо ви бажаєте допомогти вашим учням знайти своє місце у світі професій та навчити їх планувати майбутню кар’єру, тоді беріть участь у Всеукраїнському форумі для шкіл «КАР’ЄРА ЗІ ШКОЛИ: ВИБІР І ПЛАНУВАННЯ», що відбудеться 15 лютого 2018 р. в Києві.

Центр «Розвиток КСВ», Career Hub та партнери проекту «КАРТА ПРОФЕСІЙ»* вперше проводять Форум для шкіл, що об’єднає педагогів-новаторів, представників українських компаній та фахівців кар’єрного консультування для обміну знаннями і досвідом, щоб допомогти підліткам визначитись із майбутньою професією.

Партнер заходу – Університет економіки та права «КРОК».

На заході буде презентована оригінальна програма занять «БЕСІДИ ПРО КАР’ЄРУ» для школярів 5-10 класів, а учасники форуму приєднаються до «СПІЛЬНОТИ ШКІЛ, ЩО ВТІЛЮЮТЬ МРІЇ ПРО КАР’ЄРУ». В рамках спільноти вчителі отримають всі методичні матеріали та зможуть проводити пілотні заняття у своїх закладах протягом лютого-травня 2018 року, а також зможуть запрошувати успішних фахівців українських компаній та обмінюватись досвідом з колегами по всій країні.

В рамках Форуму також відбудуться

• зустрічі з експертами профорієнтації, побудови та розвитку кар’єри;
• виступи провідних українських компаній, що підтримують професійний розвиток молоді;
• майстер-класи з проведення кар’єрних занять у школі;

Для реєстрації необхідно заповнити форму до 5 лютого 2018 року. Участь безкоштовна.

Запрошуємо школи приєднатися до нашої спільноти та форуму. Деталі у координатора проекту Тараса Деркача – td@csr-ukraine.org, 0442920248.

Про проект:

КАРТА ПРОФЕСІЙ – це унікальний освітній проект для школярів, що допомагає їм зрозуміти світ професій, важливі навички та кар’єрний шлях у різних професійних сферах. Мета проекту, щоб діти обирали майбутню професію свідомо, і для цього ми
• розробляємо цікаві буклети про професійні сфери, навички і кар’єру;
• створили веб-сайт careerhub.in.ua про кар’єрний розвиток для поширення цих знань;
• готуємо методичні матеріали для вчителів з проведення кар’єрних бесід для учнів 5-10 класів.

*Партнери проекту: Астарта-Київ, Монсанто Україна, Сварог Вест Груп, Harveast Holding, Syngenta, Arzinger, Baker & McKenzie, DLA Piper, Василь Кісіль і Партнери, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, ПУМБ, Bakotech, SAP

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X