Запрошуємо підлітків до участі у проєкті «AgroChallenge»! (дати оновлено)

Навчаєшся у 8-11 класі і вже думаєш про те, яку професію обрати? Тоді наш проєкт саме для тебе! Ми допоможемо тобі дізнатись більше про професію майбутнього та обрати свій шлях у кар’єрі!  

Центр “Розвиток КСВ” та експертна платформа Career Hub за підтримки компанії Syngenta реалізують проєкт «AgroChallenge». В рамках проєкту ти зможеш не тільки дізнатись більше про перспективи надважливої та інноваційної галузі в Україні – аграрної сфери, а й позмагатись за круті призи! Партнер проєкту: Міністерство молоді та спорту України.

Як приєднатися до проєкту: 

  • переходь на сайт careerhub.in.ua/agrochallenge та переглядай цікавий відео-курс із 5 серій «AgroChallenge. Твоє майбутнє в агро»
  • виконуй умови челенджу: напиши свій відгук, поділись інсайтами та враженнями про онлайн-курс у соцмережах до 8 липня 2022 року.
  • отримай шанс виграти крутий приз – один з 20 сертифікатів на 1000 грн для твого саморозвитку!

Фінал проєкту та оголошення переможців відбудеться 13 липня 2022 року.

Онлайн-курс «AgroChallenge. Твоє майбутнє в агро» – це серія цікавих відео-діалогів, у яких ви разом з головними героями блогером Андрієм Шимановським та активісткою Юлею Шкуліпою, поспілкуєтесь із експертами аграрної сфери аби дізнатись, чим ця сфера визначна для України та світу. 

Фахівці провідної агрокомпанії Syngenta розкажуть про те, як взагалі працює аграрна галузь, чому вона така важилива для світу, якими інноваціями вона наповнена і які можливості відкриває для кар’єри!

Дізнавайся більше про проєкт та його умови на сайті careerhub.in.ua/agrochallenge, а також приєднуйся до телеграм каналу – Career Hub. Teens, щоб бути в курсі усіх новин проєкту!

Про організаторів:

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). Детальніше: www.csr-ukraine.org

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії. Детальніше: www.careerhub.in.ua 

Syngenta — одна з провідних світових сільськогосподарських компаній, її мета — допомогти безпечно нагодувати весь світ, водночас піклуючись про планету. Компанія прагне підвищити сталість, якість і безпеку сільського господарства за допомогою науки світового рівня та інноваційних галузевих рішень. Більше інформації можна знайти на сайті: www.syngenta.ua

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X