Запрошуємо реєструватись на “Skills Lab: власна справа” у Маріуполі

Мрієте створити власний успішний бізнес, але не знаєте з чого почати? Ми знаємо як допомогти вашій мрії стати реальністю.

“Skills lab: власна справа” – це спеціальна програма, розроблена фахівцями та фахівчинями, для розвитку та вдосконалення навичок, які є необхідними для створення власної справи, приреченої на успіх. Програма розрахована на два місяці, протягом яких учасники та учасниці дізнаватимуться:  

  • що потрібно для запуску власного бізнесу
  • правові та фінансові питання при створенні власного бізнес
  • як написати бізнес-план: від ідеї до реалізації
  • для чого маркетингова стратегія та як її скласти

А також ще багато цікавого. Детальніше з темами програми ви можете ознайомитися за посиланням.

Для кого “Skills lab: власна справа”? Для людей 16-35 років: учнів та випускників ПТНЗ, коледжів та технікумів, які проживають у Маріуполі чи у громаді поряд з містом, і які хочуть започаткувати власну справу.

Формат програми:

Триватиме з 26 листопада до 26 грудня 2018 року, 8 зустрічей по 4 години щосуботи о 12.00 та щосереди о 16:00 з  для тридцяти успішних учасників та учасниць. Усі зустрічі відбуватимуться у громадській організації “Фонд розвитку Маріуполя”.  

Реєстрація відкрита до 21 листопада | участь безкоштовна

Є питання – пиши на електронну адресу yurtin@outlook.com або дзвоніть 067 199 43 31, Михайло Юртін, координатор програми у Маріуполі.

Цікаво? Подивись, як це було у інших чотирьох містах: Львові, Кременчуці, Дніпрі чи Херсоні.

Організатори: Центр «Розвиток КСВ”, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України

Місцеві партнери: ГО “Фонд розвитку Маріуполя” та Маріупольська Спілка Молоді.

Твоя власна справа чекає перших кроків!

Теги:

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X