Запрошуємо студенток на зустріч “Українки в науці, яким аплодує світ”

11лютого у світі відзначають Міжнародний День жінок та дівчат у науці. З цієї нагоди, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності»в рамках ініціативи #ДівчатаSTEM, спільно з Міністерство освіти і науки України, за підтримки компанії L’Oreal організовують відкриту конференцію “Українки в науці, яким аплодує світ”.

На заході фіналістки Премії ЛОРЕАЛь «Для жінок у науці» 2018-2019 років розкажуть про, як їй вдалося досягти успіхів у науці, чому варто не боятися йти до своєї мрії, та як своїми відкриттями підкорювати світ. Наші науковиці переконані, талант не має ні статевих, ні національних обмежень – жінки можуть абсолютно ВСЕ!

Запрошуємо школярок та студенток STEM-спеціальностей відсвяткувати День жінок у науці разом з нами. Якщо ви завжди мріяли досліджувати, експерементувати, творити – цей захід точно допоможе вам зрозуміти, що ви на правильному шляху до своєї мрії.

Участь в конференції безкоштовна, за умови попередньої реєстрації https://forms.gle/T6DvGPAPWWatvAun8

Серед ТОП-спікерок:

🔹Олена Ванєєва, канд. фіз.-мат. наук, старша наукова співробітниця Інституту математики НАН України, переможниця Премії L’Oreal-ЮНЕСКО «Для жінок у науці» 2018.
🔹Вікторія Саварин, канд. фіз.-мат. наук, асистентка кафедри фізики і математики, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького
🔹Валерія Трусова, д-рка фіз.-мат. наук, доцентка, завідувачка кафедри медичної фізики та біомедичних нанотехнологій Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.
🔹Оксана Крупка, канд. хім. наук, старша наукова співробітниця, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
🔹Катерина Терлецька, д-рка фіз.-мат наук, старша наукова співробітниця Інституту проблем математичних машин і систем НАН України, переможниця Премії L’Oreal-ЮНЕСКО «Для жінок у науці» 2019.

За усіма питаннями звертайтеся до координаторки проекту Тетяни Рязанової: tr@csr-ukraine.org, тел.: (044) 292 02 48

 

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X