Запрошуємо вищі навчальні заклади подавати заявки на участь в програмі «Підприємницький кластер»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та ініціатива Career Hub за підтримки компанії VISA запрошують вищі навчальні заклади подавати заявки на участь в унікальній програмі «Підприємницький Кластер»!
«Підприємницький Кластер» – це об’єднання компаній та університетів з питань підприємництва на базі ВНЗ з використанням його дослідницько-наукового та ресурсного потенціалу. Програма покликана надавати інформаційну та професійну підтримку студентам з питань отримання професійних та підприємницьких знань.
За результатами заявок буде обрано 2 університети, яким Центр “Розвиток КСВ” надасть необхідну організаційну, координаційну та інформаційну підтримку щодо  функціонування «Підприємницького Кластеру” з метою створення майданчику для нетворкінгу між студентами, викладачами та представниками провідних компаній, власниками успішних старт-апів; досвід, секрети, лайфхаки, ділові контакти, можливості для працевлаштування. За умови ефективності, досвід буде поширений на інші ВНЗ.
Для участі у Програмі необхідно заповнити Реєстраційну форму (посилання нижче) до 20 листопада 2018 року. 
Звертаємо увагу, що ВНЗ повинен надати приміщення для роботи Кластеру та мати сформовану команду для його функціонування.
Реєстрація ВНЗ за посиланням https://goo.gl/forms/pMPH2XOixSuFn3R23
У разі питань – звертайтесь (044) 292 02 48, та на нашу сторінку Career Hub (у Фейсбук)
За оновленнями Програми слідкуйте на сторінках Career Hub та Центру “Розвиток КСВ

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X