Запрошуємо заклади освіти пройти курс із кар’єрного консультування та долучитися до спільноти Career Hub

Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо» оголошує набір на безкоштовний курс “Кар’єрне консультування для закладів освіти” та запрошує представників/ць центрів кар’єри/працевлаштування закладів вищої та професійно-технічної освіти долучитися до спільноти Career Hub.

Партнер: Міністерство освіти і науки України.

Минулого року з ініціативи Career Hub було проведено опитування щодо діяльності центрів кар’єри серед молоді та фахівців. Понад 80% опитаних студентів зазначили, що не знають про наявні можливості центрів кар’єри у своєму закладі, а співробітникам не вистачає компетенцій з питань кар’єрного консультування, сучасних інструментів для працевлаштування і профорієнтації молоді. Викликом також було залучення роботодавців до партнерства.

Тож було започатковано спільноту Центрів кар’єри Career Hub і пропілотовано перший курс “Кар’єрне консультування для закладів освіти”. 

На сьогодні до спільноти долучилося: 36 закладів (16 вищої освіти та 20 професійної освіти), 20 з яких успішно завершили навчання та пройшли практику. 

Як результат, учасниками спільноти проведено понад 40 групових кар’єрних заходів за участю 2267 студентів, а 199 пройшли індивідуальні кар’єрні консультації в закладі.

Сертифіковані учасники відзначили, що навчальний курс, отримані матеріали та підтримка тренерів були надзвичайно корисними для створення центрів кар’єри та впровадження кар’єрних послуг для студентів. Завдяки розробленим методичним матеріалам, деякі заклади змогли отримати юридичне оформлення та фінансування на діяльність центрів.

Запрошуємо представників/ць центрів кар’єри та працевлаштування у ЗВО та ЗПТО зареєструватися для участі в курсі та спільноті у формі https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd773szHG0gE1G2Dbwd8A73CNgZ-Ygq1UVi_9xcrh4VxpQ6fg/viewform

Умови участі: Навчання на курсі безкоштовне. Відбір буде проведено на основі мотивації представників_ць закладів. Із обраними закладами буде підписано меморандум про навчання за програмою курсу. 

Навчання пройде в онлайн форматі з 9 березня 2022 року.
Час проведення занять: з 16:00  до 19:00

Програма курсу складається з 8 занять і 6 практикумів, об’єднаних у 5 тематичних блоків:

  1. Комунікація і залучення молоді
  2. Взаємодія з роботодавцями
  3. Ефективна профорієнтація
  4. Планування кар’єри і працевлаштування
  5. Кар’єрне консультування.

Під час навчання учасники та учасниці:

  • розвинуть навички кар’єрного консультування та опанують практичні методики для роботи зі студентами_ками;
  • отримають набір корисних ресурсів для розвитку кар’єри (шаблони резюме та мотиваційних листів, чек-листи для підготовки до співбесіди, курси з розвитку навичок, методики професійного тестування, ресурси з пошуку роботи тощо);
  • спільно напрацюють нові підходи для комунікації з молоддю та співпраці з роботодавцями;
  • розроблять план заходів центру кар’єри / працевлаштування.

Сьогодні це не просто центри кар’єри, це спільноти, які об’єднує бажання ставати професійними та модерновими. Це також неабиякий обмін досвідом і колективна робота над створенням кращих економічних можливостей для молоді в Україні.

Приєднуйтесь до спільноти Career Hub та разом із нами створюйте нові кар’єрні можливості для української молоді!

Курс організовують Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми  «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.

Контактна особа: Анастасія Голотенко, 0635981376

Місце для ваших коментарів

Leave a reply

Career Hub – платформа розвитку кар’єри
Logo
X