«Зрошуй ґрунт інтелектом своїм»: результати конкурсу постерів про майбутнє роботи

Центр “Розвиток КСВ” спільно з Career Hub впродовж квітня-травня реалізовував конкурс постерів “Майбутнє роботи 2030 в Україні” для виставки Future of Work. У конкурсі взяли участь заклади середньої освіти, ЗВО та ЗПТО з усієї України.

Мета конкурсу – залучити освітні заклади України до створення авторських яскравих постерів для національної виставки Future of Work.  Ця виставка допоможе молоді краще усвідомити, яким буде майбутнє роботи, і дасть можливість в практичному та інтерактивному форматі опинитись в такому майбутньому і зрозуміти, які кроки варто здійснити, щоб підготуватись до цього майбутнього 2030. На виставці також буде презентоване національне дослідження “Future of Work 2030: як підготуватись до змін в Україні”.

Загалом, на конкурс постерів зареєструвались 156 закладів освіти, 78 з них подали неймовірні конкурсні роботи! До участі долучились заклади освіти з 23 областей України. В командах від закладів освіти були учні/учениці або студенти/студентки та представник/ця викладацької спільноти або адміністрації.

Завданням закладів освіти було створити унікальний постер про власне бачення майбутнього роботи для одного із запропонованих блоків виставки: «Галузі майбутнього», «Робоче місце майбутнього», «Освіта і планування кар’єри», «Навички майбутнього». Заклади освіти не обмежувались стилем, структурою та ідеями постерів, але мали відповідати кільком вимогам – постер державною мовою, хештег #futureofworkUA на постері, гендерночутлива мова, дотримання толерантності і відповідний формат та розмір постеру. Також на постері має бути авторський слоган роботи майбутнього, вигаданий командою учасників/ць.

Заклади освіти, чиї постери за результатами оцінки та голосування, отримали перемогу: 

 • Заклад вищої освіти – Одеський державний аграрний університет (м. Одеса)
 • Заклад середньої освіти – Комунальний заклад “Близнюківський ліцей Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області” (селище Близнюки)
 • Заклад професійно-технічної освіти – Державний навчальний заклад “Вишнівецький професійний ліцей” (смт. Вишнівець)

Команди-переможці конкурсу приїдуть у Київ і представлять свій постер під час виставки Future of Work 22 липня-1 серпня, а також зможуть презентувати свій постер у соцмережах та медіа.

Усі учасники та учасниці конкурсу постерів вигадали надзвичайні ідеї слоганів роботи майбутнього. Ось деякі з них:

 • Зрошуй ґрунт інтелектом своїм
 • Профтехосвіта: без нас не буває майбутнього
 • Зроби робота, навчи робота, все інше робот зробить сам.
 • Відкривай нові світи і ти ніколи не згаснеш.
 • Керуй віртуально – допомагай реально!
 • Зміни рамки реальності -твори неможливе!
 • Життя – це не місце, а рух!
 • Людськa мрія – пaливо для двигунів прогресу
 • Це робота чи це свято? Це 2030!
 • Життя не обмежене однією сферою діяльності.
 • Майбутнє – не так далеко, як ми гадаємо. Воно – в наших руках!

Саме тому, аби відвідувачі/ки виставки ще більше дізнались про бачення закладів освіти роботи майбутнього, буде створений окремий стенд на виставці із близько 30 зменшеними якісними фото постерів інших команд, що відповідають усім критеріями (про це закладам освіти буде повідомлено додатково. Унікальні постери побачить вся країна!

Організатори та партнери конкурсу щиро вітають переможців та фіналістів, а також дякують усім за участь! Усі роботи оцінювались організаторами – Центр “Розвиток КСВ”, Career Hub, IREX – за критеріями: відповідність темі та блоку виставки, наявність усіх елементів подачі заявки – постер, цікава та зрозуміла інформація про нього і слоган, наявність команди з освітян і молоді, відповідність вимогам конкурсу, креативність та інноваційність (візуальна складова, стилістика, задумка), унікальність (відсутність плагіату) та якість/грамотність.

Конкурс реалізовується Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Інформаційні партнери: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X