ЗВО та компанії об’єднались і обговорили плани розвитку Центру експертизи у галузі енергетики

15 квітня, Київ – експертна організація CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» у партнерстві з Українською інженерно-педагогічною академією (м. Харків)провели перше обговорення для розробки дорожньої карти  «Центри експертизи в галузі енергетики». Зустріч відбулась у приміщенні Академії ДТЕК у Києві.

Центр експертизи у галузі енергетики – це об’єднання університетів та компаній енергетичної галузі, в тому числі малого та середнього бізнесу, що діятиме на базі Української інженерно-педагогічної академії.

«Центри експертизи – це пілотний формат, розроблений на основі голландського досвіду за підтримки компанії VISA. Мета – створити майданчик взаємодії студентів, викладачів і представників бізнесу для розвитку сектору, обміну досвідом, налагодження співпраці та розширення кадрових можливостей. Кожен Центр експертизи обере свої Цілі сталого розвитку, за якими він буде працювати і робити свій внесок у досягнення сталого майбутнього», – свідчить Марина Саприкіна, керівниця CSR Ukraine, ініціаторка Центрів експертизи.

На зустрічі було обговорено ключові аспекти діяльності Центру експертизи за наступними напрямами: роль університетів в інноваціях та енергетиці майбутнього, співробітництво МСБ і великих компаній з університетами та вектори глобальної співпраці українського Центру експертизи, в тому числі з науковими, грантовими програмами обміну та стажування, міжнародними партнерськими ініціативами у галузі, компаніями та ЗВО закордоном.

Усі напрацьовані робочими групами висновки будуть враховані для створення «дорожньої карти активностей» Центру експертизи у галузі енергетики.

Напрацювання зустрічі можна завантажити за посиланням.

Наступна зустріч у рамках проекту «Центри експертизи» буде присвячено обговоренню планів розвитку Центру експертизи у банківській сфері, що функціонуватиме на базі Придніпровської державної академія будівництва та архітектури (м. Дніпро).

З питань приєднання до існуючих Центрів експертизи або створення нових центрів, звертайтесь до Тетяни Дубинки – b2u@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48

***

CSR Ukraine, Центр “Розвиток КСВ” – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності. Центр щорічно проводить масштабні дослідження з корпоративної соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.or

Центри експертизи – об’єднання університетів та компаній певної галузі, створене на базі профільного університету. Мета Центру експертизи – створення майданчику для взаємодії  між студентами, викладачами і членами Центрів експертизи – представниками бізнесу, МСБ, та інших університетів. Члени Центрів експертизи братимуть участь у проектах, дослідженнях та розробках, спільно впроваджуватимуть навчальні програми, об’єднають інноваційні команди та співпрацюватимуть щодо  працевлаштування.

Місце для ваших коментарів

Залишити коментар

X